Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheids Wim Vroegop: ‘Ik ga een voetbalwedstrijd in met de insteek deze zonder kaarten te eindigen’

Scheids Wim Vroegop: ‘Ik ga een voetbalwedstrijd in met de insteek deze zonder kaarten te eindigen’

Clubscheidsrechters. Ze zijn onmisbaar, maar dat wordt in het heetst van de strijd om de drie punten soms vergeten. Wim Vroegop (67) uit Smerdiek maakt het regelmatig mee, maar dat ontneemt hem niet het plezier om clubscheidsrechter te zijn.“Ik ben op mijn dertiende lid geworden van Smerdiek. De laatste jaren waren er steeds moeilijker scheidsrechters te vinden, daarom heb ik me maar beschikbaar gesteld. Het leuke van fluiten is het contact met de spelers. Daarnaast is de befaamde derde helft een prettige bijkomstigheid. Ook het gegeven dat het goed is voor je gezondheid om nog fit door het leven te kunnen gaan. Minder leuke ervaringen zijn wedstrijden waar bepaalde ploegen al vanaf het begin overal commentaar op geven wat de sfeer in het veld enorm beïnvloedt. Ik ben een scheidsrechter die zo veel mogelijk laat voetballen en ga een wedstrijd in om te proberen zonder kaarten te eindigen. In de emotie mag een speler gerust wat roepen, ik was vroeger ook geen gemakkelijke, maar ze moeten niet door blijven zeuren. Dat loop ik naar zo een speler toe en geef hem verbaal een waarschuwing, meestal helpt dat wel. Voor de rest sluit ik me er zoveel mogelijk vanaf en probeer de wedstrijd tot een goed einde te brengen. Je moet in een split-second een beslissing nemen en dat valt wel eens in je nadeel uit. Maar dat ontneemt me niet het plezier ervan. Allereerst om je club te helpen maar ook de waardering die je krijgt. Het geeft je echt voldoening als de tegenstander, die heeft verloren, je bedankt voor de goed gefloten wedstrijd.” 

Meer uit Tholen

Bravis behoort tot de vijf financieel gezondste ziekenhuizen van Nederland

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis behoort tot de financieel gezondste ziekenhuizen van Nederland. Bravis haalt een 9 in de jaarlijkse benchmark van BDO Accountants & Adviseurs en stijgt naar de vijfde plaats op de ranglijst.

9 uur geleden
Nieuwe polikliniek Bravis moet tweede hartinfarct helpen voorkomen

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis start een nieuwe ACS-polikliniek voor patiënten die met een hartinfarct zijn opgenomen. Zij krijgen kort na hun ontslag extra begeleiding, informatie en controles. Zo komen risicofactoren sneller onder controle en neemt de kans op een nieuw infarct af.

17 uur geleden
Politie en forensische opsporing onderzoeken woninginbraak

THOLEN- De politie is bezig met een onderzoek naar een woninginbraak in Tholen. Deze inbraak vond vrijdagavond laat plaats. De forensische opsporing zal bij de zaak betrokken worden.

1 dag geleden
Thomas (27) runt vier koffiezaken met zijn vader: ‘Het is absoluut niet makkelijk’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thomas Hoare Chatwick van Chatwick Specialty Coffee & Bakery.

1 dag geleden
Politie ter plaatse na verdacht alarm bij geldautomaat aan de Haven

THOLEN- De politie rukte vrijdagavond met meerdere eenheden uit naar de Haven. Er was een verdacht alarm binnengekomen vanuit de geldautomaat die daar aanwezig is.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Rustig wonen in Strijenham’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Brand in bijgebouw aan Zuiddijk in Sint Philipsland snel geblust

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zaterdagmiddag een brand geblust die woedde in een bijgebouw aan de Zuiddijk in Sint Philipsland.

2 dagen geleden