Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheids Jens de Rond: ‘Ik heb gelukkig nog maar één keer een wedstrijd moeten stilleggen’

Scheids Jens de Rond: ‘Ik heb gelukkig nog maar één keer een wedstrijd moeten stilleggen’

Jens de Rond (26) is sinds vier jaar scheidsrechter bij Tholense Boys. Ook voetbalt hij in het ‘bierteam’ van Tholen. “Ik ben voornamelijk begonnen om de vereniging te helpen en omdat ik het leuk vind om de jeugd te helpen nu het steeds lastiger wordt om voor iedere wedstrijd een scheidsrechter te vinden.”

“Het leukste aan een wedstrijdje fluiten is als je respect van beide kanten ziet. Strijd is goed maar gemeen spel en beledigingen horen niet op het veld thuis”, zo vindt Jens. “Het minst leuke is dan dus ook wanneer er ruzies ontstaan en er achter je rug om overtredingen worden gemaakt. Of wanneer een trainer een slecht voorbeeld geeft door uit z’n plaat te gaan na een beslissing. Ik probeer altijd zo duidelijk mogelijk te zijn vooraf en tijdens de wedstrijd, tijdens de rust neem ik tijd in om zaken te bespreken en probeer het voetbalplezier op nummer 1 te zetten. Wanneer iemand niet normaal kan communiceren dan laat ik het gaan en ga ik door met de wedstrijd. Ik heb gelukkig nog maar één keer een wedstrijd moeten stilleggen en heb over het algemeen meestal positieve reacties na de wedstrijd. De mindere wedstrijden die er soms tussen zitten wegen dus niet op tegen de wedstrijden die leuk zijn.” Jens vindt het jammer dat er een tekort is aan scheidsrechters. “Waarom mensen deze taak op zich zouden moeten nemen? Voor de kinderen en jongeren. Die verdienen het om net als wij vroeger om elke week een wedstrijdje te spelen. Het is een kleine moeite en biedt plezier voor jong en oud!” 

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lentedagen langs de Paasdijkweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen. 

3 uur geleden
Politie waarschuwt voor bankhelpdeskfraude in omgeving Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.

20 uur geleden
Tholen nodigt inwoners uit voor kranslegging tijdens Dodenherdenking

THOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.

1 dag geleden
Muziek van vergeten Thoolse componist uit de 16e eeuw klinkt dit jaar opnieuw

THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.

2 dagen geleden
Loods 3 bestaat tien jaar en viert dat met een open dag in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.

3 dagen geleden
Oppositie niet blij met voortzetten huidige coalitie: ‘Doet geen recht aan de kiezer’

THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.

3 dagen geleden
Derde mannenzangavond haalt geld op voor goed doel in de Maartenskerk

SINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.

4 dagen geleden