Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schadevrij PSV richt zich op herstel in aanloop 'fysieke strijd'

Schadevrij PSV richt zich op herstel in aanloop 'fysieke strijd'

EINDHOVEN (ANP) - PSV is ongeschonden uit de strijd gekomen in de Europa League. Donderdagavond wonnen de Eindhovenaren met 3-2 van PAOK en zondag is Sparta de tegenstander in de Eredivisie. Die drukke kalender juicht trainer Roger Schmidt juist toe.

"Het is niet makkelijk zo snel weer te moeten spelen, maar ik heb niet het idee dat het voor ons moeilijk is om weer om te schakelen naar Eredivisie-voetbal. We zijn juist blij dat we veel wedstrijden mogen spelen. We focussen ons vandaag op het herstel. Ik ben blij om te zien dat we geen blessures hebben opgelopen", aldus Schmidt, die de tiende speelronde zondagavond om 20.00 uur afsluit met een thuiswedstrijd tegen Sparta. "Niet alleen die zege vorige week op ADO Den Haag (6-0), maar ook de gelijke spelen tegen AZ en Feyenoord geven aan dat het een team is met kwaliteiten. We moeten ons voorbereiden op een fysieke strijd, want het is een team dat graag mannelijk voetbal speelt."

Vrij kort na het duel met Sparta staat alweer de reis naar Spanje op het programma; donderdag wacht Granada in de Europa League. "We zijn wel wat vermoeid. Wellicht hebben we nieuwe spelers nodig in de opstelling. Dat zullen we moeten bekijken", aldus de trainer.

Niet onderschatten

"Bepaalde spelers zijn nu ook weer een stap verder, maar duidelijk is dat geen speler alle wedstrijden gaat spelen deze weken. De gevolgen van het coronavirus kun je zomaar het hele seizoen nog merken. Er zal ook niet echt sprake zijn van een winterstop. Je moet het allemaal niet onderschatten, maar we zullen er klaar voor zijn."

PSV heeft na negen duels 20 punten, 4 minder dan koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

3 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

5 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

6 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

7 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

7 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

7 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

7 uur geleden