Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schadevrij PSV richt zich op herstel in aanloop 'fysieke strijd'

Schadevrij PSV richt zich op herstel in aanloop 'fysieke strijd'

EINDHOVEN (ANP) - PSV is ongeschonden uit de strijd gekomen in de Europa League. Donderdagavond wonnen de Eindhovenaren met 3-2 van PAOK en zondag is Sparta de tegenstander in de Eredivisie. Die drukke kalender juicht trainer Roger Schmidt juist toe.

"Het is niet makkelijk zo snel weer te moeten spelen, maar ik heb niet het idee dat het voor ons moeilijk is om weer om te schakelen naar Eredivisie-voetbal. We zijn juist blij dat we veel wedstrijden mogen spelen. We focussen ons vandaag op het herstel. Ik ben blij om te zien dat we geen blessures hebben opgelopen", aldus Schmidt, die de tiende speelronde zondagavond om 20.00 uur afsluit met een thuiswedstrijd tegen Sparta. "Niet alleen die zege vorige week op ADO Den Haag (6-0), maar ook de gelijke spelen tegen AZ en Feyenoord geven aan dat het een team is met kwaliteiten. We moeten ons voorbereiden op een fysieke strijd, want het is een team dat graag mannelijk voetbal speelt."

Vrij kort na het duel met Sparta staat alweer de reis naar Spanje op het programma; donderdag wacht Granada in de Europa League. "We zijn wel wat vermoeid. Wellicht hebben we nieuwe spelers nodig in de opstelling. Dat zullen we moeten bekijken", aldus de trainer.

Niet onderschatten

"Bepaalde spelers zijn nu ook weer een stap verder, maar duidelijk is dat geen speler alle wedstrijden gaat spelen deze weken. De gevolgen van het coronavirus kun je zomaar het hele seizoen nog merken. Er zal ook niet echt sprake zijn van een winterstop. Je moet het allemaal niet onderschatten, maar we zullen er klaar voor zijn."

PSV heeft na negen duels 20 punten, 4 minder dan koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

10 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

10 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

17 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

17 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

20 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

20 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

23 uur geleden