Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schade bij brand in basisschool Eindhoven, lokaal uitgebrand

Schade bij brand in basisschool Eindhoven, lokaal uitgebrand

EINDHOVEN (ANP) - In een basisschool aan de Waddenzeelaan in Eindhoven heeft zondagochtend vroeg brand gewoed. Kort voor 9.00 uur meldde de brandweer, die met meerdere voertuigen was uitgerukt, dat de brand onder controle was.

Een lokaal is uitgebrand. Volgens het Eindhovens Dagblad gaat het om de directiekamer. De brandweer wist te voorkomen dat de brand oversloeg naar de rest van het gebouw. Wel is er veel rookschade.

Niemand raakte gewond, laat de brandweer Brabant-Zuidoost op Twitter weten. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Ook is niet duidelijk of de school maandag open kan. "Het is verschrikkelijk natuurlijk. De kans bestaat dat we door de brand een tijdje dicht moeten. Hoelang dat gaat duren kan ik nog niet zeggen", zei directrice Anneke van Ooijen tegen het Eindhovens Dagblad.

Meer uit Binnenland

Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

20 minuten geleden
Politie neemt 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag bij controle

GOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit Belgiƫ de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.

1 uur geleden
Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

3 uur geleden
Vermoedelijke schutter driedubbele moord Oosterhout zwijgt

SCHIPHOL (ANP) - De 24-jarige Sman O., een van de hoofdverdachten van de driedubbele moord in het Brabantse Oosterhout, weigert vooralsnog een verklaring af te leggen. Dat bleek maandag tijdens de tweede inleidende zitting in de geruchtmakende zaak. O. is vermoedelijk de schutter geweest. Op 28 maart zou hij op klaarlichte dag twee mannen van 32 en een van 25 hebben doodgeschoten.

7 uur geleden
RvS adviseert wet met enkelband als hoofdstraf bij te schaven

DEN HAAG (ANP) - Voordat een enkelband als hoofdstraf opgelegd kan worden, moet het wetsvoorstel hierover nog op verschillende punten worden bijgesteld. De Raad van State (RvS) ziet in het voorstel een rechtvaardige en effectieve vorm van bestraffing, maar wijst onder meer op risico's voor de privacy.

8 uur geleden
Publiek neemt afscheid van overleden Hans van Manen

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen hebben maandagochtend gebruikgemaakt van de mogelijkheid om de vorige week overleden Hans van Manen een laatste groet te brengen. Dat gebeurde in de Nationale Opera & Ballet in Amsterdam.

8 uur geleden
Raad van State zeer kritisch over vervangen norm stikstofneerslag

DEN HAAG (ANP) - De Raad van State is zeer kritisch over een voorstel van demissionair landbouwminister Femke Wiersma (BBB) om de huidige norm voor stikstofneerslag in kwetsbare natuurgebieden te vervangen door een wettelijk doel om de uitstoot te verminderen. Het natuurherstel waartoe Nederland verplicht is, kan daardoor in gevaar komen, waarschuwt de belangrijkste adviseur van het kabinet op het gebied van wetgeving in een advies.

9 uur geleden