Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sc Heerenveen pakt na vijf nederlagen op rij punt tegen NEC

Sc Heerenveen pakt na vijf nederlagen op rij punt tegen NEC

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de Eredivisie na vijf nederlagen op rij weer eens een punt gepakt. De thuiswedstrijd tegen NEC eindigde in 1-1.

Heerenveen was in de eerste helft de veel betere ploeg en kwam al snel op voorsprong. Patrik Wålemark opende in de 6e minuut de score, toen de van Feyenoord gehuurde Zweed de bal voor zijn voeten kreeg nadat doelman Robin Roefs een schot van Osame Sahraoui niet goed had verwerkt: 1-0.

Pelle van Amersfoort was even later dicht bij een tweede doelpunt voor de thuisploeg. Heerenveen noteerde in de eerste twintig minuten vijf schoten op doel. Dat waren er net zoveel als in hun vorige drie Eredivisiewedstrijden bij elkaar.

Noppert

NEC was halverwege de eerste helft gevaarlijk via een schot van de Spanjaard Rober González, maar keeper Andries Noppert redde. Noppert is door bondscoach Ronald Koeman buiten de selectie gelaten voor de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Griekenland.

Noppert moest in de blessuretijd van de eerste helft alsnog de gelijkmaker toestaan. Na een dieptepass van Philippe Sandler kon aanvaller Sontje Hansen de bal aannemen en schieten. Bas Dost scoorde uiteindelijk in de rebound (1-1).

NEC hield na rust stand en ook het inbrengen van de Moldavische spits Ion Nicolaescu hielp Heerenveen niet. NEC heeft na acht duels 8 punten en sc Heerenveen 7.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

3 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

3 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

9 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

10 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden