Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sassuolo aan kop in Serie A, Inter vecht zich terug

Sassuolo aan kop in Serie A, Inter vecht zich terug

VERONA (ANP) - Sassuolo heeft met een zege bij Hellas Verona (0-2) in ieder geval voor even de leiding genomen in de Serie A. Jérémie Boga en Domenico Berardi maakten in Verona de doelpunten voor de club die zo verrassend sterk presteert in de Italiaanse voetbalcompetitie.

Sassuolo is nog altijd ongeslagen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi heeft na acht competitiewedstrijden 18 punten. AC Milan heeft een punt minder, maar komt zondagavond nog in actie tegen Napoli.

Met Stefan de Vrij als invaller won Internazionale met 4-2 van Torino. De Milanezen vochten zich in het laatste half uur mede door twee doelpunten van spits Romelu Lukaku terug van een achterstand van 2-0. Namens de bezoekers scoorden Simone Zaza en Cristian Ansaldi. Alexis Sánchez maakte na ruim een uur de aansluitingstreffer, waarna Lukaku zijn ploeg aan een voorsprong hielp. Lautaro Martínez tekende voor de laatste treffer. De ploeg van trainer Antonio Conte heeft 15 punten en staat vijfde.

AS Roma nestelde zich met een 3-0-zege op Parma in de top van de Serie A. De ploeg van trainer Paulo Fonseca maakte alle doelpunten in de eerste helft. Borja Mayoral en tweemaal Henrikh Mkhitaryan verzorgden de treffers. Rick Karsdorp deed de hele wedstrijd mee. De Romeinen staan met 17 punten derde.

Meer uit Voetbal

Duitsland kijkt vooruit na nederlaag op EK voetbal tegen Zweden

ZÜRICH (ANP/DPA) - De 4-1-nederlaag tegen Zweden is hard aangekomen bij de Duitse ploeg. Niet eerder leed Duitsland op een EK voetbal voor vrouwen zo'n forse nederlaag als zaterdagavond in Zürich. Duitsland eindigde als tweede in groep C achter Zweden. "We gingen deze wedstrijd in met de ambitie om als eerste in de groep te eindigen", verzuchtte bondscoach Christian Wück in Zwitserland tegen persbureau DPA.

52 minuten geleden
Messi maakt voor vijfde keer op rij twee doelpunten voor Miami

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een nieuw record in handen. De 38-jarige spelmaker is de eerste voetballer in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) die in vijf opeenvolgende wedstrijden twee keer wist te scoren. Dat deed Messi in de thuiswedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Nashville SC. Messi's eigen record staat nog scherper. Hij zette bij FC Barcelona in 2012 een serie van zes duels met twee treffers neer.

2 uur geleden
Trump bezoekt finale WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - Donald Trump maakt zondag zijn opwachting bij de finale van het WK voetbal voor clubs tussen het Franse Paris Saint-Germain en het Engelse Chelsea. De Amerikaanse president ziet de eindstrijd als een test voor de WK-finale voor landenteams die in de zomer van 2026 in hetzelfde MetLife Stadium wordt gespeeld.

3 uur geleden
Zweedse voetbalsters groepswinnaar op EK na zege op Duitsland

ZÜRICH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben na drie zeges als groepswinnaar de kwartfinales van het EK in Zwitserland bereikt. In Zürich won de ploeg van bondscoach Peter Gerhardsson met 4-1 van Duitsland, dat na twee zeges ook al zeker was van de laatste acht.

13 uur geleden
'Boze en beledigde' Oranjevrouwen maken het Jonker makkelijker

BASEL (ANP) - Met name de oudere speelsters van het Nederlands elftal waren "geweldig boos en beledigd" over het spel tijdens de pijnlijke 4-0-nederlaag tegen Engeland. "Deze generatie wil dat niet en accepteert dat niet. Dat maakt het voor mij makkelijker", zei bondscoach Andries Jonker tijdens zijn persconferentie.

15 uur geleden
Jonker past tactiek niet aan voor zware opgave tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker past de tactiek van de Oranjevrouwen niet drastisch aan voor het cruciale EK-duel met Frankrijk. "Dit is niet het moment voor een uitgebreide evaluatie of heroverweging. We moeten na vier dagen opnieuw tegen een toptegenstander waar het maximale wordt gevraagd. Dat hebben we tegen Engeland (4-0-verlies) niet kunnen brengen, maar dat wordt nu wel gevraagd", zei Jonker een dag voor de wedstrijd in Basel tijdens zijn persconferentie.

16 uur geleden
PSV in oefenduel langs Duitse club Elversberg

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.

22 uur geleden