Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sassuolo aan kop in Serie A, Inter vecht zich terug

Sassuolo aan kop in Serie A, Inter vecht zich terug

VERONA (ANP) - Sassuolo heeft met een zege bij Hellas Verona (0-2) in ieder geval voor even de leiding genomen in de Serie A. Jérémie Boga en Domenico Berardi maakten in Verona de doelpunten voor de club die zo verrassend sterk presteert in de Italiaanse voetbalcompetitie.

Sassuolo is nog altijd ongeslagen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi heeft na acht competitiewedstrijden 18 punten. AC Milan heeft een punt minder, maar komt zondagavond nog in actie tegen Napoli.

Met Stefan de Vrij als invaller won Internazionale met 4-2 van Torino. De Milanezen vochten zich in het laatste half uur mede door twee doelpunten van spits Romelu Lukaku terug van een achterstand van 2-0. Namens de bezoekers scoorden Simone Zaza en Cristian Ansaldi. Alexis Sánchez maakte na ruim een uur de aansluitingstreffer, waarna Lukaku zijn ploeg aan een voorsprong hielp. Lautaro Martínez tekende voor de laatste treffer. De ploeg van trainer Antonio Conte heeft 15 punten en staat vijfde.

AS Roma nestelde zich met een 3-0-zege op Parma in de top van de Serie A. De ploeg van trainer Paulo Fonseca maakte alle doelpunten in de eerste helft. Borja Mayoral en tweemaal Henrikh Mkhitaryan verzorgden de treffers. Rick Karsdorp deed de hele wedstrijd mee. De Romeinen staan met 17 punten derde.

Meer uit Voetbal

Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

51 minuten geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

3 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

3 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

6 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

6 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

6 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

6 uur geleden