Sassuolo aan kop in Serie A, Inter vecht zich terug
VERONA (ANP) - Sassuolo heeft met een zege bij Hellas Verona (0-2) in ieder geval voor even de leiding genomen in de Serie A. Jérémie Boga en Domenico Berardi maakten in Verona de doelpunten voor de club die zo verrassend sterk presteert in de Italiaanse voetbalcompetitie.
Sassuolo is nog altijd ongeslagen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi heeft na acht competitiewedstrijden 18 punten. AC Milan heeft een punt minder, maar komt zondagavond nog in actie tegen Napoli.
Met Stefan de Vrij als invaller won Internazionale met 4-2 van Torino. De Milanezen vochten zich in het laatste half uur mede door twee doelpunten van spits Romelu Lukaku terug van een achterstand van 2-0. Namens de bezoekers scoorden Simone Zaza en Cristian Ansaldi. Alexis Sánchez maakte na ruim een uur de aansluitingstreffer, waarna Lukaku zijn ploeg aan een voorsprong hielp. Lautaro Martínez tekende voor de laatste treffer. De ploeg van trainer Antonio Conte heeft 15 punten en staat vijfde.
AS Roma nestelde zich met een 3-0-zege op Parma in de top van de Serie A. De ploeg van trainer Paulo Fonseca maakte alle doelpunten in de eerste helft. Borja Mayoral en tweemaal Henrikh Mkhitaryan verzorgden de treffers. Rick Karsdorp deed de hele wedstrijd mee. De Romeinen staan met 17 punten derde.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
17 uur geleden