
Sarri: fans mogen dit seizoen geen geweldig voetbal verwachten
BOLOGNA (ANP/RTR) - Italiaanse voetbalfans moeten hun verwachtingen voor de rest van het seizoen bijstellen. Volgens Maurizio Sarri, de trainer van Juventus, mogen ze in de resterende wedstrijden door de uitzonderlijke omstandigheden "geen geweldig voetbal" verwachten.
"Je hebt te maken met teams in een fysieke conditie die niet optimaal is, die wedstrijden gaan spelen bij zeer hoge temperaturen. Dus ik denk dat het voor alle teams erg moeilijk zal worden", zei Sarri na de 2-0-zege van zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen Bologna.
"Ik voorspel geen geweldig voetbal omdat met de hoge temperaturen het tempo niet erg hoog zal zijn. Terwijl de fans gewend zijn geraakt aan het kijken naar snelle wedstrijden. Het zal voor iedereen moeilijk zijn en verrassingen liggen in elke wedstrijd op de loer."
Bekerfinale
Sarri gaat met Juventus aan kop in de Serie A. Juve heeft vier punten voorsprong op Lazio, dat nog een wedstrijd tegoed heeft. Voor Sarri betekent een eventuele landstitel zijn eerste prijs op Italiaanse bodem. Vorige week ging de finale van de Italiaanse beker verloren, hetgeen zorgde voor kritiek.
"In het leven zijn er feiten en meningen", zei Sarri. "De media zeiden dat Juventus als team klaar was, maar het klassement laat zien dat we bovenaan staan. We kunnen de kritiek gebruiken als motivatie om fysiek en mentaal weer in vorm te komen."
Juventus heeft nog liefst elf competitiewedstrijden te spelen. De club van Cristiano Ronaldo is ook nog actief in de Champions League, waarin Olympique Lyon in de achtste finales de tegenstander is. Het eerste duel in Frankrijk werd met 1-0 gewonnen door Lyon.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
16 uur geleden