Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sarri: fans mogen dit seizoen geen geweldig voetbal verwachten

Sarri: fans mogen dit seizoen geen geweldig voetbal verwachten

BOLOGNA (ANP/RTR) - Italiaanse voetbalfans moeten hun verwachtingen voor de rest van het seizoen bijstellen. Volgens Maurizio Sarri, de trainer van Juventus, mogen ze in de resterende wedstrijden door de uitzonderlijke omstandigheden "geen geweldig voetbal" verwachten.

"Je hebt te maken met teams in een fysieke conditie die niet optimaal is, die wedstrijden gaan spelen bij zeer hoge temperaturen. Dus ik denk dat het voor alle teams erg moeilijk zal worden", zei Sarri na de 2-0-zege van zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen Bologna.

"Ik voorspel geen geweldig voetbal omdat met de hoge temperaturen het tempo niet erg hoog zal zijn. Terwijl de fans gewend zijn geraakt aan het kijken naar snelle wedstrijden. Het zal voor iedereen moeilijk zijn en verrassingen liggen in elke wedstrijd op de loer."

Bekerfinale

Sarri gaat met Juventus aan kop in de Serie A. Juve heeft vier punten voorsprong op Lazio, dat nog een wedstrijd tegoed heeft. Voor Sarri betekent een eventuele landstitel zijn eerste prijs op Italiaanse bodem. Vorige week ging de finale van de Italiaanse beker verloren, hetgeen zorgde voor kritiek.

"In het leven zijn er feiten en meningen", zei Sarri. "De media zeiden dat Juventus als team klaar was, maar het klassement laat zien dat we bovenaan staan. We kunnen de kritiek gebruiken als motivatie om fysiek en mentaal weer in vorm te komen."

Juventus heeft nog liefst elf competitiewedstrijden te spelen. De club van Cristiano Ronaldo is ook nog actief in de Champions League, waarin Olympique Lyon in de achtste finales de tegenstander is. Het eerste duel in Frankrijk werd met 1-0 gewonnen door Lyon.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

1 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

4 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

4 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

6 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

6 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

6 uur geleden
Nagelsmann wil meer openheid over homoseksualiteit in voetbal

STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.

8 uur geleden