Sangaré terug in basis PSV voor duel met FC Groningen
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Sangaré keert terug in de basisploeg van PSV voor het duel met FC Groningen. Trainer Roger Schmidt heeft de middenvelder weer opgesteld, nadat hij hem de laatste twee duels buiten het elftal had gelaten. Pablo Rosario staat er niet in, maar maakt wel deel uit van de selectie.
"Sangaré heeft heel goed getraind de afgelopen tijd", zei Schmidt bj ESPN. "Pablo heeft de laatste tijd heel veel gespeeld, het leek me verstandig hem even wat rust te geven. Mogelijk is hij er de volgende keer gewoon weer bij."
De PSV'ers dragen rouwbanden en een speciaal herinneringsshirt met daarop de naam van het deze week overleden clubicoon Willy van der Kuijlen. Ook is er voor de aftrap een minuut stilte. Voor het eerst in maanden zijn er toeschouwers aanwezig in het Eindhovense stadion, 4000 om precies te zijn.
Opstelling
"Het zijn twee heel bijzondere redenen om goed te spelen", aldus Schmidt, wiens doel in de laatste weken van het seizoen is de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax veilig te stellen.
PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Boscagli, Sangaré, Götze en Gakpo; Malen en Zahavi.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
51 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
52 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
4 uur geleden