Sangaré terug in basis PSV voor duel met FC Groningen
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Sangaré keert terug in de basisploeg van PSV voor het duel met FC Groningen. Trainer Roger Schmidt heeft de middenvelder weer opgesteld, nadat hij hem de laatste twee duels buiten het elftal had gelaten. Pablo Rosario staat er niet in, maar maakt wel deel uit van de selectie.
"Sangaré heeft heel goed getraind de afgelopen tijd", zei Schmidt bj ESPN. "Pablo heeft de laatste tijd heel veel gespeeld, het leek me verstandig hem even wat rust te geven. Mogelijk is hij er de volgende keer gewoon weer bij."
De PSV'ers dragen rouwbanden en een speciaal herinneringsshirt met daarop de naam van het deze week overleden clubicoon Willy van der Kuijlen. Ook is er voor de aftrap een minuut stilte. Voor het eerst in maanden zijn er toeschouwers aanwezig in het Eindhovense stadion, 4000 om precies te zijn.
Opstelling
"Het zijn twee heel bijzondere redenen om goed te spelen", aldus Schmidt, wiens doel in de laatste weken van het seizoen is de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax veilig te stellen.
PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Boscagli, Sangaré, Götze en Gakpo; Malen en Zahavi.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
7 uur geleden