Sangaré terug in basis PSV voor duel met FC Groningen
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Sangaré keert terug in de basisploeg van PSV voor het duel met FC Groningen. Trainer Roger Schmidt heeft de middenvelder weer opgesteld, nadat hij hem de laatste twee duels buiten het elftal had gelaten. Pablo Rosario staat er niet in, maar maakt wel deel uit van de selectie.
"Sangaré heeft heel goed getraind de afgelopen tijd", zei Schmidt bj ESPN. "Pablo heeft de laatste tijd heel veel gespeeld, het leek me verstandig hem even wat rust te geven. Mogelijk is hij er de volgende keer gewoon weer bij."
De PSV'ers dragen rouwbanden en een speciaal herinneringsshirt met daarop de naam van het deze week overleden clubicoon Willy van der Kuijlen. Ook is er voor de aftrap een minuut stilte. Voor het eerst in maanden zijn er toeschouwers aanwezig in het Eindhovense stadion, 4000 om precies te zijn.
Opstelling
"Het zijn twee heel bijzondere redenen om goed te spelen", aldus Schmidt, wiens doel in de laatste weken van het seizoen is de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax veilig te stellen.
PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Boscagli, Sangaré, Götze en Gakpo; Malen en Zahavi.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
10 uur geleden