Sangaré terug in basis PSV voor duel met FC Groningen
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Sangaré keert terug in de basisploeg van PSV voor het duel met FC Groningen. Trainer Roger Schmidt heeft de middenvelder weer opgesteld, nadat hij hem de laatste twee duels buiten het elftal had gelaten. Pablo Rosario staat er niet in, maar maakt wel deel uit van de selectie.
"Sangaré heeft heel goed getraind de afgelopen tijd", zei Schmidt bj ESPN. "Pablo heeft de laatste tijd heel veel gespeeld, het leek me verstandig hem even wat rust te geven. Mogelijk is hij er de volgende keer gewoon weer bij."
De PSV'ers dragen rouwbanden en een speciaal herinneringsshirt met daarop de naam van het deze week overleden clubicoon Willy van der Kuijlen. Ook is er voor de aftrap een minuut stilte. Voor het eerst in maanden zijn er toeschouwers aanwezig in het Eindhovense stadion, 4000 om precies te zijn.
Opstelling
"Het zijn twee heel bijzondere redenen om goed te spelen", aldus Schmidt, wiens doel in de laatste weken van het seizoen is de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax veilig te stellen.
PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Boscagli, Sangaré, Götze en Gakpo; Malen en Zahavi.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
9 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
10 uur geleden