Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sané schiet Bayern München naar late zege op Bielefeld

Sané schiet Bayern München naar late zege op Bielefeld

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga met succes verdedigd. Eenvoudig had het elftal van trainer Julian Nagelsmann het zaterdag niet tegen Arminia Bielefeld: 1-0.

Bayern had voor rust een duidelijk overwicht en kreeg in eigen stadion ook voldoende kansen om te scoren. Arminia Bielefeld hield echter stand.

Ook na rust mocht de nummer 17 van de Duitse competitie lang hopen op een resultaat. Leroy Sané redde Bayern uiteindelijk. De oud-speler van Manchester City schoot de bal in de 71e minuut van buiten het zestienmetergebied in de linkerhoek. Direct daarna werd hij gewisseld voor Serge Gnabry.

102e treffer

Het doelpunt van Sané betekende de 102e treffer van Bayern in de Bundesliga in het jaar 2021. Daarmee nam de topclub het record over van 1. FC Köln, dat in 1977 tot een totaal van 101 kwam.

Bayern is na dertien speelronden lijstaanvoerder met 31 punten. Nummer twee Borussia Dortmund, dat VfL Wolfsburg aan de kant zette (1-3), volgt met 30 punten. De twee clubs staan volgende week zaterdag in Dortmund tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

1 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

4 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

4 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

12 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

12 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

15 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

1 dag geleden