Sané schiet Bayern München naar late zege op Bielefeld
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga met succes verdedigd. Eenvoudig had het elftal van trainer Julian Nagelsmann het zaterdag niet tegen Arminia Bielefeld: 1-0.
Bayern had voor rust een duidelijk overwicht en kreeg in eigen stadion ook voldoende kansen om te scoren. Arminia Bielefeld hield echter stand.
Ook na rust mocht de nummer 17 van de Duitse competitie lang hopen op een resultaat. Leroy Sané redde Bayern uiteindelijk. De oud-speler van Manchester City schoot de bal in de 71e minuut van buiten het zestienmetergebied in de linkerhoek. Direct daarna werd hij gewisseld voor Serge Gnabry.
102e treffer
Het doelpunt van Sané betekende de 102e treffer van Bayern in de Bundesliga in het jaar 2021. Daarmee nam de topclub het record over van 1. FC Köln, dat in 1977 tot een totaal van 101 kwam.
Bayern is na dertien speelronden lijstaanvoerder met 31 punten. Nummer twee Borussia Dortmund, dat VfL Wolfsburg aan de kant zette (1-3), volgt met 30 punten. De twee clubs staan volgende week zaterdag in Dortmund tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
13 uur geleden