Sander van Oost eerste op Jeugdvakwedstrijden
THOLEN - Sander van Oost uit Tholen heeft onlangs meegedaan aan de Jeugd Vakwedstrijden 2019 Rayon Zuid/West in de klasse Zelfstandig werkend broodbakker. Sander is hierbij eerste geworden en gaat nu door naar de Nederlandse Kampioenschappen.
Er waren 100 punten te winnen en Sander heeft 87 punten gescoord, om door te gaan naar de Nederlandse Kampioenschappen heb je 70 punten nodig. Sander heeft al maanden geoefend hiervoor dus daarom dit welverdiende resultaat. Hij heeft een super lekker desem bierbrood gemaakt, super mooie croissants, een heerlijk hartig broodje met kip en Indiase curry ragout,en een verse vruchtencarree.
Zelfstandig geproduceerd
Sander van Oost werkt bij zijn ouders André en Rian van Oost bij Ambachtsbakker van Oost in Tholen. Hij heeft deze producten zelf bedacht samen met hulp van zijn vader André van Oost, maar zelfstandig alleen geproduceerd.
Trots
André en Rian van Oost zijn super trots op Sander dat hij dit resultaat heeft behaald. We wensen Sander heel veel succes dinsdag 9 april op de Nederlandse Kampioenschappen!
Meer uit Tholen
THOLEN - Athletes in Action keert komende week weer terug op de Oesterputten. Tijdens deze sportweek staan spelletjes en Gods liefde centraal. Alle kinderen zijn welkom en hoeven zich niet vooraf aan te melden.
4 uur geledenNIEUW-VOSSEMEER/SCHERPENISSE - Na bijna tien jaar heeft Laban Deurloo weer een nieuwe verhalenbundel uitgebracht. "Een boek om vaak op te pakken en even de zinnen te verzetten", zo omschrijft de geboren Scherpenissenaar zijn nieuwste uitgave. Van vogels die pakketten bezorgen tot een criminele Asseposter: niets is te gek.
8 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Ondanks het feit dat wandelen in de vriendengroep van Robin en Denise de verbindende factor is, willen ze zich geen getraind wandelaar noemen. De vriendengroep van elf personen kent elkaar van een wandelvakantie en trekt nog steeds elk jaar samen de wandelschoenen aan. Vandaag kiezen zes van de elf voor de afstand van 15 kilometer. "Vandaag is naast een training ook gelijk een soort vergadering om de laatste zaken voor onze vakantie af te stemmen", zo vertelt Denise. Dit jaar gaat de reis naar de Ardennen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - De Oud-Vossemeers' Muziekvereniging krijgt geld van de Provincie Zeeland voor het project 'Samen tegen eenzaamheid'. Met dit initiatief wil de vereniging vooral senioren en alleenstaanden helpen om weer met plezier in het leven te staan. Ook Stichting Westerlicht ontvangt een bijdrage. De stichting met een locatie in onder andere Tholen gebruikt het geld om meer bekendheid te krijgen en beter te laten zien wat zij doet.
1 dag geledenTHOLEN - Aanstaande zaterdag 18 juli om 15.30 uur brengen Monique Heidema (violoncello) en André Telderman (vleugel) in het Oude Stadhuis van Tholen een sfeervol programma met de titel 'Lied zonder woorden'.
1 dag geledenTHOLEN - Bowling De Thoolse Brug is sinds deze week gesloten. Via de website en Facebookpagina is bekendgemaakt dat de bowlinglocatie na ruim 11 jaar de deuren gesloten houdt. Eigenaren Patrick en Marjola Boeters namen de locatie begin 2025 over van Freddie Schijf, die toen met pensioen ging.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Sinds kort is het landelijke vrijwilligersinitiatief Laptop Revive actief in Scherpenisse. Vrijwilligers halen oude laptops op, voorzien ze van Linux Mint en geven ze aan onder meer studenten die geen eigen laptop hebben.
2 dagen geleden