Sander van Oost eerste op Jeugdvakwedstrijden
THOLEN - Sander van Oost uit Tholen heeft onlangs meegedaan aan de Jeugd Vakwedstrijden 2019 Rayon Zuid/West in de klasse Zelfstandig werkend broodbakker. Sander is hierbij eerste geworden en gaat nu door naar de Nederlandse Kampioenschappen.
Er waren 100 punten te winnen en Sander heeft 87 punten gescoord, om door te gaan naar de Nederlandse Kampioenschappen heb je 70 punten nodig. Sander heeft al maanden geoefend hiervoor dus daarom dit welverdiende resultaat. Hij heeft een super lekker desem bierbrood gemaakt, super mooie croissants, een heerlijk hartig broodje met kip en Indiase curry ragout,en een verse vruchtencarree.
Zelfstandig geproduceerd
Sander van Oost werkt bij zijn ouders André en Rian van Oost bij Ambachtsbakker van Oost in Tholen. Hij heeft deze producten zelf bedacht samen met hulp van zijn vader André van Oost, maar zelfstandig alleen geproduceerd.
Trots
André en Rian van Oost zijn super trots op Sander dat hij dit resultaat heeft behaald. We wensen Sander heel veel succes dinsdag 9 april op de Nederlandse Kampioenschappen!
Meer uit Tholen
NIEUW-VOSSEMEER - Het JanvandeVelde Ensemble staat zondag 6 september op het podium van het Protestantse Kerkje in Nieuw-Vossemeer. Tijdens de voorstelling "Tijdloos" brengt het ensemble een liedjesprogramma uit het eigen repertoire van Jan van de Velde.
1 uur geledenTHOLEN - Van 5 tot en met 12 september staat Nationaal Park Oosterschelde in het teken van de Oosterscheldeweek. Voor de achttiende keer worden er verspreid over het gebied allerlei activiteiten en excursies georganiseerd. Van snorkelsafari's en zeekajakken tot wandelingen over het slik en culinaire activiteiten: er is voor jong en oud van alles te beleven.
6 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Liefhebbers van een verse oliebol kunnen zaterdag 5 september terecht op de Markt in Sint-Maartensdijk. Muziekvereniging Euterpe houdt daar haar jaarlijkse oliebollenactie. Vanaf 8.30 uur worden de oliebollen ter plekke vers gebakken en verkocht.
1 dag geledenTHOLEN - Bij de onrust rond de demonstratie tegen de komst van een noodopvang voor asielzoekers in Tholen zijn dinsdagavond vijf mensen aangehouden. Dat heeft de politie woensdagochtend bekendgemaakt. De demonstratie bij het gemeentehuis werd eerder op de avond op last van de locoburgemeester ontbonden, waarna onder meer de Mobiele Eenheid (ME) werd ingezet.
1 dag geledenTHOLEN - Een extra raadsvergadering over de komst van een noodopvang voor maximaal 150 asielzoekers in Tholen is dinsdagavond gepaard gegaan met flinke onrust buiten het gemeentehuis. Terwijl raadsleden binnen kritische vragen stelden over onder meer de communicatie en geheimhouding rond de plannen, werd buiten de demonstratie op last van de locoburgemeester ontbonden. De Mobiele Eenheid (ME), diensthonden en een politiehelikopter werden ingezet.
1 dag geleden[ADVERTORIAL] - Nu iedereen op vakantie is, zien we juist meer ouderen in de praktijk. Terwijl jonge gezinnen op vakantie zijn, is de groep ouderen thuis. Zij gaan pas weer op pad zodra de grote drukte achter de rug is. Dat maakt dit hét moment om de mond en de prothese te laten controleren.
2 dagen geledenTHOLEN - Even een berichtje lezen of de telefoon in de hand nemen tijdens het rijden: de politie blijft er streng op controleren. In de eerste helft van 2026 zijn in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg in totaal 15.326 processen-verbaal opgemaakt voor het vasthouden van een mobiel apparaat achter het stuur. Ook de komende maanden vinden in de drie provincies extra controles plaats.
2 dagen geleden