Sander van Oost eerste op Jeugdvakwedstrijden
THOLEN - Sander van Oost uit Tholen heeft onlangs meegedaan aan de Jeugd Vakwedstrijden 2019 Rayon Zuid/West in de klasse Zelfstandig werkend broodbakker. Sander is hierbij eerste geworden en gaat nu door naar de Nederlandse Kampioenschappen.
Er waren 100 punten te winnen en Sander heeft 87 punten gescoord, om door te gaan naar de Nederlandse Kampioenschappen heb je 70 punten nodig. Sander heeft al maanden geoefend hiervoor dus daarom dit welverdiende resultaat. Hij heeft een super lekker desem bierbrood gemaakt, super mooie croissants, een heerlijk hartig broodje met kip en Indiase curry ragout,en een verse vruchtencarree.
Zelfstandig geproduceerd
Sander van Oost werkt bij zijn ouders André en Rian van Oost bij Ambachtsbakker van Oost in Tholen. Hij heeft deze producten zelf bedacht samen met hulp van zijn vader André van Oost, maar zelfstandig alleen geproduceerd.
Trots
André en Rian van Oost zijn super trots op Sander dat hij dit resultaat heeft behaald. We wensen Sander heel veel succes dinsdag 9 april op de Nederlandse Kampioenschappen!
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen heeft uit voorzorg een aantal websites offline gezet. Aanleiding is een waarschuwing voor twee kritieke beveiligingslekken in de programmeertaal. Daardoor kunnen inwoners tijdelijk niet de gemeentelijke website bezoeken.
6 uur geledenTHOLEN - De ruiten van kapperszaak The Saloon in Tholen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag opnieuw ingegooid met stenen. Het is de tweede keer in een maand tijd dat eigenaar Karzan Karim met vernielingen te maken krijgt.
9 uur geledenTHOLEN - Het damesteam van Eegedima 2 uit Tholen is kampioen geworden in de vierde klasse. Als enige Zeeuwse team tussen de Brabantse tegenstanders bleef het tot de allerlaatste wedstrijd spannend. Donderdag 15 oktober viel de beslissing na een zenuwslopende avond tegen Bavel.
11 uur geledenZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
1 dag geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
2 dagen geleden