Sammer slaat steil achterover van bedragen voor Haaland
DORTMUND (ANP) - De Duitse oud-international Matthias Sammer is steil achterover geslagen van de bedragen die de Europese topclubs over tafel laten vliegen om de 21-jarige Noorse spits Erling Haaland binnen te halen. De externe adviseur van Borussia Dortmund, die zijn verbintenis bij de club maandag tot 2025 verlengde, liet in een interview met streamingdienst Amazon Prime Video doorschemeren Manchester City de grootste kanshebber te achten.
"Ik heb vandaag, gisteren en eergisteren niets gehoord. Ik weet dat City achter hem aan zit. En het is bekend. De getallen, daar heb ik een whiplash van gekregen, ben flauw gevallen. Mij vrouw heeft me overeind moeten helpen. Zo ver kan ik niet tellen", aldus Sammer. Behalve Man City is onder meer ook Real Madrid in de markt Haaland komende zomer in te lijven. De aanvaller zou bij BVB weg mogen voor een transfersom tussen 75 en 90 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
28 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
16 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
17 uur geleden