Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Samenwerking met Rihanna stuwt schoenenverkoop sportmerk Puma

Samenwerking met Rihanna stuwt schoenenverkoop sportmerk Puma

HERZOGENAURACH (ANP) - Mede door een nieuwe samenwerking met popster Rihanna heeft sportkledingmerk Puma de afgelopen drie maanden meer schoenen verkocht. Er is veel vraag naar de speciale versie van de klassieke Avanti-schoen, die Puma ruim een maand geleden lanceerde. Ook kochten meer mensen voetbal-, basketbal- en hardloopschoenen, waardoor de schoenentak in het derde kwartaal 11 procent meer opleverde dan vorig jaar.

Over de hele linie heeft het Duitse Puma te maken met een inzakkende vraag naar zijn sportartikelen, mede door de hoge inflatie wereldwijd. Waar voor dit jaar tot nu toe een omzetgroei van 10 procent de boeken inging, is dat voor het afgelopen derde kwartaal slechts een plus van 6 procent. Er kwam in totaal 2,3 miljard euro binnen. De schoenenverkoop steeg in het tweede kwartaal nog met 18 procent en heeft het dus ook zwaarder gekregen.

Puma verwacht de komende maanden wel weer meer winst te maken, door lagere kosten voor inkoop en transport. Ook gaat er minder geld naar marketing. De winst viel de afgelopen maanden 10 procent lager uit dan een jaar eerder. Er bleef 132 miljoen euro over.

Meer uit Financieel

Trump verhoogt wereldwijde importheffing van 10 naar 15 procent

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump verhoogt de wereldwijde importheffing die hij vrijdag invoerde van 10 naar 15 procent, meldt hij op zijn Truth Social.

10 minuten geleden
Merz verwacht lagere tariefdruk na uitspraak VS-hooggerechtshof

BERLIJN (ANP/RTR) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz verwacht dat de tariefdruk op de Duitse economie lager wordt na de uitspraak van het Amerikaanse hooggerechtshof. Dat oordeelde vrijdag dat een groot deel van de heffingen die president Donald Trump invoerde illegaal was.

25 minuten geleden
Lagarde vond speech handelsminister VS op WEF onnodig beledigend

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De president van de Europese Centrale Bank Christine Lagarde liep weg bij een toespraak van de Amerikaanse handelsminister Howard Lutnick, omdat ze zijn anti-Europese retoriek ongepast vond in die setting. Dat zei ze zaterdag in een interview met The Wall Street Journal. Lagarde liep vorige maand weg van een diner op het World Economic Forum toen Lutnick zich negatief uitliet over Europa.

2 uur geleden
Geen concrete toezeggingen in verklaring na AI-top

NEW DELHI (ANP/AFP) - Tientallen landen, waaronder de Verenigde Staten en China, hebben opgeroepen tot "veilige, betrouwbare en robuuste" kunstmatige intelligentie. Dat staat in een verklaring die zaterdag werd uitgegeven na een grote top in New Delhi. De verklaring bevatte geen concrete toezeggingen. Wel werden verschillende vrijwillige, niet-bindende initiatieven benadrukt, waaronder het internationaal bundelen van AI-onderzoekscapaciteiten.

2 uur geleden
Franse president blij met uitspraak hof VS over Trumps heffingen

PARIJS (ANP/AFP) - De uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof dat een deel van de importheffingen die president Donald Trump heeft opgelegd onwettig is, is volgens de Franse president Emmanuel Macron goed nieuws. Het toont volgens hem aan dat het goed is om in democratieën een tegenwicht te hebben tegen de macht.

5 uur geleden
India en Brazilië sluiten deal over zeldzame grondstoffen

NEW DELHI (ANP/BLOOMBERG/AFP) - India en Brazilië hebben afgesproken de samenwerking op het gebied van kritieke mineralen en zeldzame aardmetalen te versterken. Dat zei de Indiase premier Narendra Modi na gesprekken in New Delhi met de Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva.

5 uur geleden
Econoom: onzekerheid over handel met VS blijft

DEN HAAG (ANP) - De uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof over de importheffingen van Donald Trump en de stappen die de president daarop zette, zorgen ervoor dat de onzekerheid over het handelsklimaat waarschijnlijk verder aanhoudt. Dat laat ING-econoom Bert Colijn weten.

6 uur geleden