
Samenloop voor Hoop Walcheren gaat niet door
MIDDELBURG - De Samenloop voor Hoop Walcheren gaat niet door. De wandelestafette ten bate van KWF Kankerbestrijding zou op vrijdag 14 en zaterdag 15 juni plaatsvinden in Middelburg.
"Ondanks alle inspanningen is het niet gelukt om voldoende sponsorgeld en lopers te werven om er een succesvolle editie van te maken", laat Paul Burger van de organisatie van de Samenloop voor Hoop Walcheren weten. "Met nog negen weken te gaan, is de tijd te kort om dit nog voor elkaar te krijgen."
Eregasten
De eregasten, lopers, muzikanten en andere betrokkenen zijn inmiddels ingelicht. "De eregasten, mensen die kanker hebben of hebben gehad, zijn een belangrijke groep mensen binnen het evenement. Daarom organiseren we voor hen een aangepast verwenprogramma op vrijdag 14 juni vanaf 16.00 uur in het chocolademuseum van Chocolate Lovers in Middelburg."
Namens de organisatie bedankt Paul Burger iedereen die zich heeft ingezet voor de Samenloop. Eventuele vragen kunnen worden gemaild naar [email protected].
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De kermis op en om het Bellamypark in Vlissingen vindt dit jaar plaats van vrijdag 18 juli tot en met zondag 27 juli.
16 minuten geledenVLISSINGEN - Een persoon is afgelopen nacht ernstig gewond geraakt na een ongeval op een loodsboot bij Vlissingen. Een traumahelikopter moest worden ingezet.
1 dag geledenVLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
2 dagen geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
3 dagen geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
3 dagen geleden