Salzburg-trainer Lijnders waarschuwt voor onderschatting Twente
SALZBURG (ANP) - Red Bull Salzburg-trainer Pepijn Lijnders waarschuwt voor onderschatting van FC Twente, dinsdag de tegenstander van de Oostenrijkse club in de derde voorronde de Champions League. "Twente is een hecht team dat goed gecoacht wordt."
"Het is een club die niet heel bekend is in Oostenrijk en sommigen zullen ze onderschatten, maar maak die fout niet", zegt de Nederlander op de clubsite van Salzburg. "Ze hebben veel kwaliteit. Deze Champions League-avonden tegen Europese tegenstanders, zelfs de voorrondes, zijn speciaal. We verdienen een plekje in de beste clubcompetitie van de wereld", aldus Lijnders.
De 41-jarige coach, die hiervoor assistent was van Jürgen Klopp bij Liverpool, beschikt niet over een volledig fitte selectie. Fernando, Daouda Guindo, Takumu Kawamura, Leandro Morgalla en Alexander Schlager zijn er dinsdagavond niet bij.
Het duel in Salzburg begint om 20.45 uur. Volgende week is de return in de Grolsch Veste.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
44 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
17 uur geleden