Salzburg-trainer Lijnders waarschuwt voor onderschatting Twente
SALZBURG (ANP) - Red Bull Salzburg-trainer Pepijn Lijnders waarschuwt voor onderschatting van FC Twente, dinsdag de tegenstander van de Oostenrijkse club in de derde voorronde de Champions League. "Twente is een hecht team dat goed gecoacht wordt."
"Het is een club die niet heel bekend is in Oostenrijk en sommigen zullen ze onderschatten, maar maak die fout niet", zegt de Nederlander op de clubsite van Salzburg. "Ze hebben veel kwaliteit. Deze Champions League-avonden tegen Europese tegenstanders, zelfs de voorrondes, zijn speciaal. We verdienen een plekje in de beste clubcompetitie van de wereld", aldus Lijnders.
De 41-jarige coach, die hiervoor assistent was van Jürgen Klopp bij Liverpool, beschikt niet over een volledig fitte selectie. Fernando, Daouda Guindo, Takumu Kawamura, Leandro Morgalla en Alexander Schlager zijn er dinsdagavond niet bij.
Het duel in Salzburg begint om 20.45 uur. Volgende week is de return in de Grolsch Veste.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
4 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
7 uur geleden