Salzburg-trainer Lijnders waarschuwt voor onderschatting Twente
SALZBURG (ANP) - Red Bull Salzburg-trainer Pepijn Lijnders waarschuwt voor onderschatting van FC Twente, dinsdag de tegenstander van de Oostenrijkse club in de derde voorronde de Champions League. "Twente is een hecht team dat goed gecoacht wordt."
"Het is een club die niet heel bekend is in Oostenrijk en sommigen zullen ze onderschatten, maar maak die fout niet", zegt de Nederlander op de clubsite van Salzburg. "Ze hebben veel kwaliteit. Deze Champions League-avonden tegen Europese tegenstanders, zelfs de voorrondes, zijn speciaal. We verdienen een plekje in de beste clubcompetitie van de wereld", aldus Lijnders.
De 41-jarige coach, die hiervoor assistent was van Jürgen Klopp bij Liverpool, beschikt niet over een volledig fitte selectie. Fernando, Daouda Guindo, Takumu Kawamura, Leandro Morgalla en Alexander Schlager zijn er dinsdagavond niet bij.
Het duel in Salzburg begint om 20.45 uur. Volgende week is de return in de Grolsch Veste.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
43 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden