Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sabalenka opnieuw na moeizame start verder op Australian Open

Sabalenka opnieuw na moeizame start verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich op de Australian Open ondanks opnieuw een moeizame start verzekerd van een plek in de vierde ronde. De als tweede geplaatste tennisster uit Belarus was met 4-6 6-3 6-1 te sterk voor de Tsjechische Marketa Vondrousova.

Voor de derde keer op rij verloor Sabalenka de eerste set. Dat gebeurde haar ook in de duels met de Australische wildcardspeelster Storm Sanders en met Wang Xinyu uit China. Ze herpakte zich echter knap en maakte het na een uur en 49 minuten af op haar eerste wedstrijdpunt.

In de aanloop naar de Australian Open baarde Sabalenka opzien door onderhands te serveren, omdat haar service het liet afweten. In twee duels voorafgaand aan het grandslamtoernooi sloeg ze liefst 39 dubbele fouten. De Australische oud-tennisser Mark Philippoussis, die bekendstond om zijn harde opslag, voorzag haar van advies.

"Ik ben heel blij met deze overwinning. Vooral met het feit dat ik slechts tien dubbele fouten heb geslagen", zei Sabalenka (23) tijdens haar oncourt-interview na de zege op Vondrousova. "Ik had wat problemen, maar ik hoop dat het beter gaat met de wedstrijd."

In de vierde ronde neemt Sabalenka het op tegen Kaia Kanepi uit Estland, die in de Rod Laver Arena de Australische Maddison Inglis met 2-6 6-2 6-0 versloeg.

Ook de als 14e geplaatste Simona Halep wist een plek in de vierde ronde af te dwingen. Ze liet Danka Kovinić uit Montenegro met 6-2 6-1 kansloos. De Amerikaanse Danielle Collins was het Deense talent Clara Tauson met 4-6 6-4 7-5 de baas.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

11 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

13 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

18 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

19 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

22 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden