Rybakina meldt zich af voor derde ronde op Roland Garros
PARIJS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft zich op Roland Garros afgemeld voor de derde ronde. De 23-jarige tennisster uit Kazachstan kwam wegens ziekte niet in actie tegen de Spaanse Sara Sorribes Tormo.
Rybakina was bij het grandslamtoernooi in Parijs als vierde geplaatst en is ook de nummer 4 van de wereldranglijst. Ze was eerder dit jaar finaliste op de Australian Open, waar ze de zege moest laten aan Aryna Sabalenka. Vorig jaar won Rybakina Wimbledon. Dit jaar was ze de beste in Indian Wells en Rome.
"Ik voelde me gisteren en de dag ervoor al niet goed. Ik heb twee nachten niet geslapen en had een beetje koorts", zei Rybakina, die in het verleden last had van hooikoorts. "Vandaag heb ik het echt geprobeerd in de warming-up, maar ik voel dat het de juiste beslissing is om me terug te trekken, omdat het heel zwaar is om in deze conditie te spelen.
Grasseizoen
Rybakina zei heel teleurgesteld te zijn. "Het gaat met ups en downs. Vandaag wilde ik 100 procent geven, maar ik ben verre van 100 procent. Ik ga proberen te herstellen en mij zo goed mogelijk voorbereiden op het grasseizoen."
Sorribes neemt het in de vierde ronde op tegen de winnaar van de partij tussen Ekaterina Alexandrova uit Rusland en Beatriz Haddad Maia uit Brazilië.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).
4 uur geledenATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.
5 uur geledenMIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.
9 uur geledenPORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.
11 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.
12 uur geleden