Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rutte feliciteert Verstappen met 'fenomenale prestatie'

Rutte feliciteert Verstappen met 'fenomenale prestatie'

DEN HAAG (ANP) - Demissionair premier Mark Rutte heeft Max Verstappen gefeliciteerd met diens wereldtitel in de Formule 1. Verstappen leverde een "fenomenale prestatie", schrijft Rutte op Twitter. De Nederlandse coureur zorgde in Abu Dhabi voor "een historische dag voor de Nederlandse sport".

Rutte spreekt van een "bizarre ontknoping" van de "allesbeslissende race van het wereldkampioenschap". Verstappen haalde zijn rivaal Lewis Hamilton in de laatste ronde in, nadat de coureurs een tijd lang achter een safetycar moesten rijden. "Werkelijk fantastisch", zegt de minister-president over het spektakel.

"Wat een einde van een enorm spannende race", vindt ook Paul Blokhuis, die als staatssecretaris over sport gaat. "Met een fantastisch resultaat na dit geweldige seizoen! Van harte gefeliciteerd."

Oppositieleider Geert Wilders (PVV) reageert ook enthousiast op de overwinning van Verstappen. "MAX MAX MAX NR 1", schrijft hij op Twitter. "Wow", twittert SP-leider Lilian Marijnissen. "Sportgeschiedenis geschreven. Geweldig. Wát een laatste ronde."

Meer uit Binnenland

Gewonde door steekincident in woning Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Een man is in de nacht van zondag op maandag gewond geraakt bij een steekincident in een woning aan de Botersloot in Rotterdam. Dat meldt de Politie Eenheid Rotterdam op X. Het incident vond rond 00.55 uur plaats.

1 uur geleden
Stiefdochter Otto Frank, Eva Schloss-Geiringer (96), overleden

AMSTERDAM (ANP) - Eva Schloss-Geiringer is zaterdag op 96-jarige leeftijd overleden in Londen, meldt de Anne Frank Stichting zondag. Ze was de stiefdochter van Otto Frank, de vader van Anne Frank en Holocaustoverlevende.

6 uur geleden
Praktijkexamens brommer en motor maandag uitgesteld om winterweer

RIJSWIJK (ANP) - Alle geplande praktijkexamens voor de motor en bromfiets gaan maandag niet door vanwege sneeuw en gladheid. Het gaat in totaal om 616 examens die uit voorzorg worden uitgesteld, volgens het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR).

7 uur geleden
Geen bussen meer in Utrecht om gladheid

UTRECHT (ANP) - Zowel in de stad als de provincie Utrecht blijven alle bussen de rest van de zondagavond stilstaan. "Door gladheid rijden er geen bussen meer. Trams blijven rijden", meldt U-OV, dat het bus-en tramvervoer in de provincie verzorgt. De vervoersbedrijven Transdev en Keolis zijn daar de uitvoerders van.

8 uur geleden
Rijkswaterstaat waarschuwt: maandagochtend druk en glad op wegen

DEN HAAG (ANP) - Door het aanhoudende winterweer en het einde van de kerstvakantie voorziet Rijkswaterstaat voor maandagochtend een drukke ochtendspits. "Daarnaast moeten weggebruikers rekening houden met gevaarlijke rijomstandigheden vanwege sneeuwval en gladheid door bevriezing van natte weggedeelten", waarschuwt de wegbeheerder.

12 uur geleden
NS: hou ook maandag rekening met hinder door de sneeuw

UTRECHT (ANP) - De NS en ProRail waarschuwen reizigers ook maandag rekening te houden met vertragingen. Het winterweer zal dan ook nog zorgen voor hinder in de treindiensten, verwachten ze. "Al valt nu niet te voorspellen waar precies", zegt een NS-woordvoerder.

13 uur geleden
Protest tegen aanval VS op Venezuela in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen zijn zondagmiddag bijeengekomen op het Museumplein in Amsterdam om te protesteren tegen de aanval van de Verenigde Staten op Venezuela. Dit deden zij bij het Amerikaanse consulaat.

13 uur geleden