Russische arbiter Karasjov leidt Ajax tegen Midtjylland
NYON (ANP) - Scheidsrechter Sergej Karasjov leidt woensdag het thuisduel van Ajax met FC Midtjylland in de Champions League. De Rus krijgt in de Johan Cruijff ArenA assistentie van de grensrechters Igor Demesjko en Maksim Gavrilin. Vitali Mesjkov is de videoscheidsrechter van dienst.
Karasjov leidde Ajax ook in het voorjaar van 2017 tijdens een thuisduel met Schalke 04 (2-0) in de kwartfinale van de Europa League. Ajax won drie weken geleden de uitwedstrijd tegen FC Midtjylland met 1-2 en kan zich tijdens de return tegen de Denen verzekeren van Europees voetbal na de winterstop.
Ajax houdt met een tweede zege op Midtjylland ook goede papieren voor een plaats in de achtste finale van de Champions League. Liverpool is halverwege de groepsfase met 9 punten de koploper van de poule, gevolgd door Ajax (4 punten), Atalanta (4 punten) en Midtjylland (0 punten).
Liverpool kan zich woensdag tijdens het thuisduel met Atalanta al verzekeren van een plaats bij de laatste zestien clubs in de Champions League.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
25 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
2 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
3 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
4 uur geleden