Russische arbiter Karasjov leidt Ajax tegen Midtjylland
NYON (ANP) - Scheidsrechter Sergej Karasjov leidt woensdag het thuisduel van Ajax met FC Midtjylland in de Champions League. De Rus krijgt in de Johan Cruijff ArenA assistentie van de grensrechters Igor Demesjko en Maksim Gavrilin. Vitali Mesjkov is de videoscheidsrechter van dienst.
Karasjov leidde Ajax ook in het voorjaar van 2017 tijdens een thuisduel met Schalke 04 (2-0) in de kwartfinale van de Europa League. Ajax won drie weken geleden de uitwedstrijd tegen FC Midtjylland met 1-2 en kan zich tijdens de return tegen de Denen verzekeren van Europees voetbal na de winterstop.
Ajax houdt met een tweede zege op Midtjylland ook goede papieren voor een plaats in de achtste finale van de Champions League. Liverpool is halverwege de groepsfase met 9 punten de koploper van de poule, gevolgd door Ajax (4 punten), Atalanta (4 punten) en Midtjylland (0 punten).
Liverpool kan zich woensdag tijdens het thuisduel met Atalanta al verzekeren van een plaats bij de laatste zestien clubs in de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
9 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
11 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
14 uur geleden