Rus Medvedev weer naar tennistoernooi Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft zijn deelname aan het ABN Amro World Tennis Tournament toegezegd. De organisatie is blij met de komst van de huidige nummer 5 van de wereld, die op de US Open de kwartfinales heeft bereikt en als een van de favorieten geldt voor de eindzege. De 24-jarige Rus bereikte vorig jaar de finale op het grandslamtoernooi van New York.
Medvedev kwam vorig jaar ook naar Rotterdam. Als eerst geplaatste speler vloog hij er toen wel uit in de eerste ronde. Het jaar daarvoor haalde hij de halve finales.
Het indoortoernooi vindt plaats van 6 tot en met 14 februari in Ahoy. Toeschouwers zullen aanwezig zijn, maar vanwege het coronavirus wel minder dan in voorgaande jaren, aldus toernooidirecteur Richard Krajicek. "We zijn gestart met de voorbereidingen van het toernooi. We werken hierbij vanuit een scenario waarin we op veilige en verantwoorde wijze fans kunnen verwelkomen. Omdat dit er binnen de huidige richtlijnen een stuk minder zullen zijn dan normaal, heeft het onze speciale aandacht om ervoor te zorgen dat het toernooi een goede sfeer heeft. We kijken er in ieder geval naar uit om in februari een mooie editie neer te zetten."
Meer uit Sport
SANTIAGO (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede gouden medaille te pakken op de WK baanwielrennen in Chili. De 26-jarige Mijdrechtse was op de wielerpiste van Santiago de beste op het omnium. Wiebes kroonde zich eerder op de WK al tot wereldkampioene op het onderdeel scratch.
5 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Hetty van de Wouw heeft zich op de WK baanwielrennen in Chili voor het eerst gekroond tot wereldkampioene op de sprint. De 27-jarige Brabantse troefde op de wielerpiste van Santiago de Japanse Mina Sato af in de finale. Ze verzekerde zich van het goud door beide heats overtuigend te winnen.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Mexico in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez 0,153 seconde sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de tweede tijd noteerde. De Italiaan Kimi Antonelli reed in zijn Mercedes de derde tijd. Hij gaf 0,174 seconde toe op Verstappen, die zijn snelste ronde reed op de zachte band.
5 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is hard op weg te slagen in zijn unieke missie om vier wereldtitels te veroveren op de WK baanwielrennen in Chili. De 28-jarige Brabander is op drie titels gekomen door de kilometer tijdrit te winnen op de piste van Santiago. Hij veroverde het goud met een tijd van 57,978 seconden. Het is al zijn negentiende wereldtitel in totaal.
7 uur geledenDORTMUND (ANP) - Raymond van Barneveld is al in de eerste ronde van het EK darts in Dortmund uitgeschakeld. De 58-jarige Nederlandse prof verloor in een kwartier van regerend wereldkampioen Luke Littler. De 18-jarige Brit won met 6-1.
9 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Lorena Wiebes is bij de WK baanwielrennen in Chili goed aan het omnium begonnen. Op de piste van de hoofdstad Santiago was de 26-jarige geboren Mijdrechtse de beste op het onderdeel scratch.
14 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is uitstekend begonnen aan de kilometer tijdrit op de WK baanwielrennen. De titelverdediger op dat onderdeel was met afstand de snelste in de kwalificatie.
14 uur geleden