Ruim vijftig tips, verdachte steengooier Rotterdam nog onbekende
ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft tot dusver ruim vijftig tips gekregen in de zoektocht naar de verdachte man die in Rotterdam een stoeptegel op het hoofd van een slapende dakloze man gooide. De gouden tip zit er alleen niet bij, ook weet de politie nog niets over de identiteit van de verdachte, aldus een woordvoerster.
Wel weet de politie inmiddels dat de gezochte man dinsdagochtend rond 07.00 uur nog in Breda is gezien. Wat hij daar deed, is niet bekend. Een politiewoordvoerster zegt dat ze "in het belang van het onderzoek" verder niets kan meedelen.
De zware mishandeling van het 37-jarige slachtoffer gebeurde in de nacht van maandag op dinsdag rond 04.00 uur. Het programma Opsporing Verzocht liet dinsdagavond beelden van de actie en de verdachte zien. De dader liep eerst met twee grote tassen langs de slapende man bij het Maritiem Museum op de Leuvehaven. Daarna droeg hij een stoeptegel op zijn hoofd, waar hij het slachtoffer mee op het hoofd sloeg. Vervolgens rende hij weg.
Het slachtoffer werd in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis. De politie zegt niet te weten hoe het nu met hem gaat.
Meer uit Binnenland
ALBUFEIRA (ANP) - In de door noodweer getroffen Portugese kustplaats Albufeira zijn momenteel ook Nederlanders op vakantie. Via TUI verblijven twee Nederlanders in het resort Eden Villas & Appartments waarvan het dak van het restaurant deels instortte.
1 uur geledenTEXEL (ANP) - Aan het einde van de uitzending van het Sinterklaasjournaal over de landelijke intocht van de goedheiligman op Texel verscheen in beeld een eerbetoon aan oud-presentatrice Dieuwertje Blok. Zij overleed in maart dit jaar aan de gevolgen van kanker.
3 uur geledenTEXEL (ANP) - Sinterklaas en zijn pieten zijn zaterdagmiddag aangekomen in de haven van Oudeschild op Texel voor de landelijke intocht. Sinterklaas werd op het Waddeneiland welkom geheten door burgemeester Mark Pol en duizenden bezoekers, onder wie veel kinderen.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het aantal schademeldingen na de aardbeving van vrijdag in het Groningse Zeerijp en omgeving is opgelopen tot 593. Dat is een ruime verdubbeling ten opzichte van vrijdag, toen de teller op 246 meldingen stond, meldt het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) zaterdag.
4 uur geledenVENLO (ANP) - De zoon van Sunny Bergman, die volgens de documentairemaakster begin deze maand op straat in Venlo met zijn band werd aangevallen en mishandeld, wil binnenkort aangifte doen. Dat zegt Bergman zaterdag. Een ander bandlid dat er ook bij betrokken was, heeft volgens haar al aangifte gedaan van belediging. Weer een ander is ook van plan aangifte te gaan doen. De aanvallers zouden met antihomotermen hebben gescholden.
5 uur geledenTEXEL (ANP) - Langs de haven van Oudeschild op Texel staan zaterdagochtend al vele honderden mensen klaar voor de landelijke sinterklaasintocht. Het terrein is sinds 09.00 uur open.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Primark roept twee setjes fopspeenclips terug. Ze zouden niet veilig zijn. Wat het risico inhoudt, meldt de kledingketen niet.
7 uur geleden