Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim vijftig tips, verdachte steengooier Rotterdam nog onbekende

Ruim vijftig tips, verdachte steengooier Rotterdam nog onbekende

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft tot dusver ruim vijftig tips gekregen in de zoektocht naar de verdachte man die in Rotterdam een stoeptegel op het hoofd van een slapende dakloze man gooide. De gouden tip zit er alleen niet bij, ook weet de politie nog niets over de identiteit van de verdachte, aldus een woordvoerster.

Wel weet de politie inmiddels dat de gezochte man dinsdagochtend rond 07.00 uur nog in Breda is gezien. Wat hij daar deed, is niet bekend. Een politiewoordvoerster zegt dat ze "in het belang van het onderzoek" verder niets kan meedelen.

De zware mishandeling van het 37-jarige slachtoffer gebeurde in de nacht van maandag op dinsdag rond 04.00 uur. Het programma Opsporing Verzocht liet dinsdagavond beelden van de actie en de verdachte zien. De dader liep eerst met twee grote tassen langs de slapende man bij het Maritiem Museum op de Leuvehaven. Daarna droeg hij een stoeptegel op zijn hoofd, waar hij het slachtoffer mee op het hoofd sloeg. Vervolgens rende hij weg.

Het slachtoffer werd in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis. De politie zegt niet te weten hoe het nu met hem gaat.

Meer uit Binnenland

Eigenaar Vondelkerk bezig schade na brand te inventariseren

AMSTERDAM (ANP) - Stadsherstel Amsterdam heeft nog geen zicht op de schade aan de Vondelkerk na de verwoestende brand tijdens de nieuwjaarsnacht. Vrijdag worden in overleg met de brandweer en politie dronebeelden gemaakt om zo meer duidelijkheid te krijgen over de omvang. "Het is nog te gevaarlijk om de kerk in te gaan", zegt een woordvoerster van de organisatie die sinds 1996 eigenaar van de kerk is.

14 minuten geleden
Verdachte dodelijk vuurwerkongeluk in Nijmegen is 44-jarige man

NIJMEGEN (ANP) - De verdachte van het dodelijke vuurwerkongeluk in Nijmegen tijdens oud en nieuw is een 44-jarige man uit Nijmegen. Dat laat een woordvoerder van de politie vrijdagmiddag weten. De man is donderdagmiddag vrijgelaten, al moet hij beschikbaar blijven tijdens het onderzoek. Wat de relatie is tussen de verdachte en het slachtoffer wil de politie niet zeggen.

29 minuten geleden
Zes bedden beschikbaar voor gewonden cafébrand Zwitserland

GRONINGEN (ANP) - De drie Nederlandse brandwondencentra kunnen in totaal zes gewonden van de cafébrand in Zwitserland opvangen. Dat laat het Martini Ziekenhuis in Groningen weten naar aanleiding van een bericht van de NOS.

49 minuten geleden
Groep jongeren sticht brand in Putte en mishandelt man

PUTTE (ANP) - Een groep jongeren heeft tijdens de jaarwisseling brandgesticht in een woning in het Noord-Brabantse Putte, door de ramen kapot te maken en vervolgens vuurwerk naar binnen te gooien. Een man (40), de vriend van de bewoonster, wilde samen met zijn vriendin de groep stoppen en werd mishandeld.

50 minuten geleden
Plaatselijk tot 10 centimeter sneeuw, code geel verlengd

DE BILT (ANP) - Het KNMI meldt dat komende nacht en zaterdag zwaardere sneeuwbuien op enkele plekken voor een sneeuwlaag van 5 tot 10 centimeter kunnen zorgen. Op meerdere plaatsen kan 3 tot 5 centimeter komen te liggen. Het weerinstituut heeft waarschuwingscode geel verlengd tot zondag 11.00 uur.

1 uur geleden
Verschillende inzamelingsacties na verwoestende brand Vondelkerk

AMSTERDAM (ANP) - Verschillende omwonenden van de Vondelkerk in Amsterdam zijn inzamelingsacties gestart na de verwoestende brand in de nieuwjaarsnacht. Op meerdere crowdfundingsites zijn doneeracties begonnen om geld op te halen om de kerk te herstellen.

2 uur geleden
Doodgeschoten tieners Amsterdam woonden in opvangcentrum COA

AMSTERDAM (ANP) - De twee tieners van 16 en 18 jaar die donderdagavond zijn doodgeschoten in Amsterdam Nieuw-West woonden allebei in een opvanglocatie voor asielzoekers van het COA. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Het Parool. Wat de aanleiding was voor de schietpartij, weet de politie nog niet.

2 uur geleden