Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim twee maanden werkzaamheden langs de Reimerswaalseweg tot aan Tholen

Ruim twee maanden werkzaamheden langs de Reimerswaalseweg tot aan Tholen

THOLEN - Langs de Reimerswaalseweg (N659) tot aan het bedrijventerrein Welgelegen bij Tholen zullen ruim twee maanden lang werkzaamheden plaatsvinden. Het project is gepland zonder de afsluiting van de provinciale weg. Alleen de Gortzakweg wordt gedeeltelijk afgesloten.

Het project, dat start op maandag 21 augustus en naar verwachting zal eindigen op maandag 30 oktober, beoogt de aanleg van een distributiekabel in de bermen van de provinciale weg. De kabel zal worden aangelegd vanaf de hoek bij Cruyshoekweg tot aan een locatie op het industrieterrein Welgelegen bij Tholen.

Om weggebruikers te informeren over de aanstaande werkzaamheden, zijn er reeds borden langs de bermen geplaatst. Een opvallend geel signaleringsbord, vlak voor de Oesterdam, waarschuwt voor de naderende klussen langs de N659.

Afgesloten
Gedurende de werkzaamheden is vastbesloten om de overlast tot een minimum te beperken en de verkeersstroom in de gemeente Tholen zo min mogelijk te verstoren. De hoofdrijbaan van de Reimerswaalseweg blijft daarom open. Alleen de Gortzakweg wordt gedeeltelijk afgesloten.

De werkzaamheden zijn in opdracht van netbeheerder Stedin en zullen worden uitgevoerd door aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke.


Lees ook

Rookverbod op Thoolse stranden? ‘Dat valt niet te handhaven’

Meer uit Tholen

Carbid Stichting Tholen reikt cheques uit aan De Zonnebloem en Tholen Sterk

THOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.

14 uur geleden
Tholen viert Internationale Vrouwendag met bezoek aan atelier en een lunch

THOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.

17 uur geleden
WHS klimt naar vierde plek, Tholense Boys valt om in tweede helft [SPEELRONDE 14/16]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Deze kleine klas van Het Kompas strijdt tegen textielafval: ‘We gaan eerste worden!’

ANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint. 

1 dag geleden
Druk op woningmarkt Tholen is afgelopen vier jaar verder afgenomen

THOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.

1 dag geleden
Warmste 3 maart ooit: ‘De komende dagen mogelijk opnieuw warmterecords’

THOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.

2 dagen geleden
Onrust bij bewoners over sloop van hun huurwoningen in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.

2 dagen geleden