Ruim honderd kramen op grootste braderie van Tholen
THOLEN - Traditiegetrouw organiseert Euromarkt de Thoolse braderie als laatste van het eiland Tholen. Vrijdag 26 augustus en zaterdag 27 augustus belooft het weer een gezellige boel te worden in de binnenstad van Tholen, met ruim 100 standplaatsen met verschillende activiteiten.Vrijdag vanaf 13.00 uur staan de Thoolse ondernemers en andere standplaatshouders klaar om de bezoekers te voorzien van allerlei leuke spulletjes tot 21.00 uur ‘s avonds. Op zaterdag is de braderie geopend van 09.00 tot 19.00 uur. De kramen staan vanaf de Eendrachtsweg, Botermarkt, Kerkstraat, Markt, Stoofstraat, Hoogstraat, Dalemsestraat en de Bebouwdendam.
Kinderbraderie op zaterdag
De kinderbraderie van Tholen is jaarlijks steeds weer een succes en groeit tegen de klippen op. Dit jaar is de Molenvlietsestraat vanaf de Markt tot aan de Regentessestraat daarvoor gereserveerd. Tijdens de kinderbraderie, die op zaterdag van 09.00 tot 13.00 uur plaatsvindt, kunnen kinderen tot twaalf jaar het speelgoed, dat zij niet meer gebruiken, verkopen. Het is echt gericht op de kinderen & het gaat echt om speelgoed, boekjes en spelletjes voor de kinderen. Wat niet verkocht wordt, dient men zelf weer mee naar huis te nemen. Er mag na afloop niets achterblijven.
Dit jaar hebben we diverse nieuwelingen op de braderie zoals Galerie “Onder de Linde” aan de Hoogstraat , Bakkerswinkel de Waard aan de Eendrachtsweg die dit jaar voor de oliebollen gaat zorgen.Ook de Stichting “Tholenzietje” is van de partij aan de Hoogstraat.
Net als voorgaande jaren kan men de auto gratis parkeren bij de Oesterputten en de Zoekweg. De route staat aangegeven met bordjes ‘P braderie’. Volgens Niek Jansen is er altijd ruim voldoende plaats op de Oesterputten. De Eendrachtsdijk vanaf de Wal is ingericht als “Invalide Parkeerplaats”. De invalidenparkeerplaats is te bereiken vanaf de Wal richting brug. Deze dagen is vanwege de veiligheid de Eendrachtsdijk als ‘eenrichtingsweg’ aangewezen.
Binnenstad afgesloten
Vanaf donderdag 16.00 uur wordt de gehele binnenstad van Tholen afgesloten voor het plaatsen van de kramen, dit wordt met borden aangegeven. Wij verzoeken dan ook vriendelijk deze autovrij te houden na die tijd. “Als het dan nog een beetje mooi weer wil zijn, komt het helemaal goed”, besluit Niek.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - In sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk wordt op woensdag 17 juni van 14.30 tot 16.30 uur een gratis Beweegmeemarkt georganiseerd voor jonge kinderen van 0 tot en met 6 jaar. Aanmelden is verplicht en kan via de website van Jij op Tholen.
4 uur geledenTHOLEN - De provincie Zeeland wil een bedrag van 750.000 euro beschikbaar stellen aan de gemeente Tholen om een jarenlang slepend dossier rond Dalempolder en Welgelegen af te ronden. Met de financiële tegemoetkoming hopen beide overheden verdere juridische procedures te voorkomen.
7 uur geleden[Advertorial] THOLEN - De glasvezelcampagne op Tholen verloopt positief en ligt op koers om het benodigde aantal inschrijvingen voor de aanleg te behalen. Een van de eerste inwoners die een oranje-wit vlaggetje voor zijn huis mocht plaatsen was Floris Langendam (76) uit Poortvliet. Inmiddels zet hij zich als ambassadeur in om de campagne onder de aandacht te brengen.
7 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De politie heeft donderdag het rijbewijs ingenomen van een automobilist die even daarvoor in Sint-Maartensdijk een botsing had gehad met een bromfietser. Dat meldt HVZeeland.
12 uur geledenTHOLEN - Het beachcourt in Tholen staat dit weekend opnieuw in het teken van een sportieve strijd. Volleybalvereniging AVC'87 organiseert weer haar jaarlijkse beachvolleybaltoernooi, dat dit jaar groter wordt aangepakt dan ooit. Voor het eerst wordt er namelijk niet alleen op zaterdag gespeeld, maar trapt het evenement al op vrijdag af met een bedrijventoernooi.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Oud-Vossemeer maakt zich op voor een feestelijk weekend. De kermis strijkt deze dagen weer neer op het Raadhuisplein. Naast de attracties kunnen bezoekers op verschillende locaties genieten van optredens.
1 dag geledenTHOLEN - Waar hangt het oudste carillonklokje van Nederland? Welke bijzondere verhalen schuilen achter de monumentale gevels? Tijdens de stads- en dorpswandelingen ontdekken bezoekers én inwoners de geschiedenis van het eiland op een verrassende en persoonlijke manier.
2 dagen geleden