Ruim 2,5 miljoen mensen zagen Oranje de Belgen verslaan
HILVERSUM (ANP) - Ruim 2,5 miljoen mensen hebben zondagavond gezien hoe het Nederlands elftal zich heeft geplaatst voor het finaletoernooi van de Nations League. Oranje won de laatste groepswedstrijd met 1-0 van België en eindigde zo als eerste in groep 4 van de A-divisie.
Volgens cijfers van de Stichting Kijkonderzoek (SKO) was de voetbalwedstrijd tussen het Nederlands elftal en België het best bekeken programma van de zondagavond. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal speelt in het finaletoernooi van de Nations League. Dat zal volgend jaar juni in Nederland zijn, al moet de UEFA de organisatie officieel nog toewijzen. De winnaars van de drie andere groepen van de A-divisie doen ook aan dat toernooi mee.
De voorbeschouwing van de wedstrijd werd ook goed bekeken: 1,4 miljoen mensen zetten er de televisie voor aan. De nabeschouwing op NPO 1 trok 1,2 miljoen kijkers.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
12 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
17 uur geleden