Ruim 1,7 miljoen zien Oranjemannen winnen van Letland
HILVERSUM (ANP) - Ruim 1,7 miljoen mensen stemden vrijdag af op de WK-kwalificatiewedstrijd van de Oranjemannen tegen Letland (NPO 3), en dat leek ten koste te gaan van de scores op andere zenders. Dat is op te maken uit de cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
De finale van het vierde seizoen van The Voice Senior op RTL 4 werd de minst bekeken finale van de show ooit. Gemiddeld keken er 762.000 mensen naar het programma, dat gewonnen werd door Frans Bauers 'pupil' Phil Bee. In 2018 was het slot van de eerste reeks nog goed voor meer dan 2 miljoen kijkers. In 2019 en 2020 keken er tussen de 1,2 en 1,3 miljoen mensen.
Op SBS6 noteerde K2 Zoekt K3 eveneens een laagterecord. De derde aflevering van de zoektocht naar een nieuw K3-lid werd volgens Stichting KijkOnderzoek door gemiddeld 361.000 mensen gevolgd.
Naar de serie Flikken Rotterdam en aansluitend Chansons! op NPO 1 keken respectievelijk 823.000 en 692.000 mensen. Met 840.000 kijkers werd de quiz 2 voor 12 op NPO 2 op primetime het best bekeken amusementsprogramma.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Tussen de stations Amsterdam Sloterdijk en Schiphol rijden er naar verwachting tot in de loop van dinsdagavond geen treinen, meldt ProRail. Tijdens een inspectie zijn bij drie verschillende wissels dezelfde technische problemen ontdekt.
17 minuten geledenARNHEM (ANP) - Een 21-jarige man uit Zoetermeer is vorige week woensdag opgepakt in verband met een schietincident in het winkelcentrum Kronenburg in Arnhem, meldt de politie dinsdag. Hierbij raakte op zaterdag 21 februari een omstander lichtgewond.
43 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het OM gaat niet in hoger beroep in de Barendrechtse zedenzaak. Vorige week kreeg de 46-jarige Mels van B. uit Barendrecht achttien jaar cel en tbs met dwangverpleging opgelegd voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - In een onderzoek naar sextortion, waarin meerdere aangiftes werden gedaan, zijn dinsdag twee mensen aangehouden. Het gaat om mannen van 22, beide afkomstig uit Arnhem. Ze worden ervan verdacht meerdere slachtoffers te hebben afgeperst, meldt de politie.
1 uur geledenBREDA (ANP) - In een aftakking van de Beneden-Merwede waar vorige week maandag een schoen met een voet van de sinds december 2023 vermiste 16-jarige Yoran Krol werd gevonden, heeft de politie eerder nog een schoen met daarin een voet van een andere vermiste persoon gevonden. Het gaat om de 75-jarige Marijke die in maart 2024 vermist raakte, meldt de politie dinsdag.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - In Den Bosch is het hoger beroep begonnen in de zaak over het seksueel misbruik van zeven oppaskinderen in de omgeving van Eindhoven. "Het is een walgelijke en laffe daad dat ik zoveel leed heb toegebracht. Ik heb ze pijn gedaan, angsten bezorgd en beschadigd. Er is geen enkel excuus voor wat ik heb gedaan", zei verdachte Nancy D. (57) bij aanvang. "Samen vormden we een giftige cocktail, waarbij slachtoffers zijn gevallen", zei verdachte Peter S. (62) op de eerste zittingsdag.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Nederlandse ambassademedewerkers in Iran worden tijdelijk verplaatst naar de Azerbeidzjaanse hoofdstad Bakoe. Minister Tom Berendsen van Buitenlandse Zaken (CDA) schrijft op X dat zij worden verplaatst vanwege de veiligheidsrisico's.
3 uur geleden