Ruim 1,7 miljoen zien Oranjemannen winnen van Letland
HILVERSUM (ANP) - Ruim 1,7 miljoen mensen stemden vrijdag af op de WK-kwalificatiewedstrijd van de Oranjemannen tegen Letland (NPO 3), en dat leek ten koste te gaan van de scores op andere zenders. Dat is op te maken uit de cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
De finale van het vierde seizoen van The Voice Senior op RTL 4 werd de minst bekeken finale van de show ooit. Gemiddeld keken er 762.000 mensen naar het programma, dat gewonnen werd door Frans Bauers 'pupil' Phil Bee. In 2018 was het slot van de eerste reeks nog goed voor meer dan 2 miljoen kijkers. In 2019 en 2020 keken er tussen de 1,2 en 1,3 miljoen mensen.
Op SBS6 noteerde K2 Zoekt K3 eveneens een laagterecord. De derde aflevering van de zoektocht naar een nieuw K3-lid werd volgens Stichting KijkOnderzoek door gemiddeld 361.000 mensen gevolgd.
Naar de serie Flikken Rotterdam en aansluitend Chansons! op NPO 1 keken respectievelijk 823.000 en 692.000 mensen. Met 840.000 kijkers werd de quiz 2 voor 12 op NPO 2 op primetime het best bekeken amusementsprogramma.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Venezuela heeft afgelopen nacht drie Nederlanders vrijgelaten die daar gevangenzaten. Dat heeft demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) gezegd voor aanvang van de ministerraad. Het drietal zal onder begeleiding van de Nederlandse ambassade in Caracas het land zo snel mogelijk verlaten.
6 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Onder de restanten van een ingestort gebouw in het centrum van Utrecht zijn geen slachtoffers gevonden. Ook zijn er geen vermisten, laat de gemeente weten. Een zoekactie met speurhonden had ook al niets opgeleverd.
13 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - "Ik heb niets gedaan om het misbruik te voorkomen. Ik had het kunnen voorkomen, maar ik heb steeds de verkeerde keuze gemaakt. Ik voel me verantwoordelijk voor mijn daden en de gevolgen daarvan voor iedereen." Dat zei Mels van B. (46) vrijdag aan het begin van de vierde dag van zijn strafproces bij de rechtbank in Rotterdam. Van B. reageerde op een aantal verklaringen van ouders die donderdag gebruik hebben gemaakt van hun spreekrecht.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het gebied rond de donderdag ontplofte woning in het centrum van Utrecht blijft in elk geval tot vrijdag 16.00 uur afgesloten. Dit kan daarna worden verlengd. Een parkeergarage in het gebied is ook de komende dagen niet bereikbaar, laat de gemeente weten.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Veiligheidsregio Utrecht gaat uit van een gasexplosie als oorzaak van de grote knal en daaropvolgende brand die donderdagmiddag plaatsvond in het centrum van Utrecht. Dat meldt een woordvoerder op vrijdagochtend.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Hulpdiensten en speurhonden hebben de hele nacht gezocht naar slachtoffers van de explosie en brand in het centrum van Utrecht. Daarbij zijn geen levende of overleden slachtoffers gevonden. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio op vrijdagochtend.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wolven hebben vorig jaar opnieuw veel vaker schapen en ander vee aangevallen. Tot en met oktober zijn er 840 aanvallen op dieren geregistreerd, waarmee het record van 770 aanvallen in heel 2024 wordt verbroken. Dat blijkt uit een analyse van het ANP op basis van gegevens van BIJ12. Deze organisatie behandelt voor de provincies wolvenzaken.
3 uur geleden