Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 1,6 miljoen mensen zien botsing Verstappen en Hamilton

Ruim 1,6 miljoen mensen zien botsing Verstappen en Hamilton

HILVERSUM (ANP) - Ruim 1,6 miljoen Nederlandse tv-kijkers hebben zondag gezien hoe Max Verstappen en Lewis Hamilton na een onderlinge botsing uitvielen in de Grote Prijs van Italië. De nummers 1 en 2 van het WK-klassement raakten elkaar halverwege de race in de eerste bocht, vlak na de pitsstop van Hamilton.

De Red Bull-bolide van Verstappen belandde daardoor bovenop de voorkant van de Mercedes van de Brit. Op Ziggo Sport keken er zo'n 1,25 miljoen mensen naar de race, waarin de Australische coureur Daniel Ricciardo het team van McLaren de eerste overwinning sinds 2012 bezorgde. Op Ziggo Sport Select keken er nog eens 384.000 mensen, aldus Stichting KijkOnderzoek.

Het best bekeken programma van de avond was het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 (1,94 miljoen), gevolgd door Heel Holland bakt nog een keer op NPO 1 (1,52 miljoen) en Studio Sport Eredivisie op NPO 1 (1,38 miljoen). Het best bekeken RTL-programma van de avond was Expeditie Robinson op RTL 4 met 1,13 miljoen kijkers. Voor SBS6 was dat Postcode Loterij Miljoenen Jacht met 1,04 miljoen kijkers.

Meer uit Binnenland

Stichting Vluchteling: Oekraïners snakken naar eind van de oorlog

DEN HAAG (ANP) - "We kunnen voor de Oekraïners alleen maar hopen dat gesprekken snel leiden tot duurzame vrede. Na 3,5 jaar vol onvoorstelbare verschrikkingen, dood en verwoesting snakken ze naar het einde van de oorlog." Dat schrijft de Stichting Vluchteling in een reactie op de gesprekken over Oekraïne tussen de Amerikaanse president Donald Trump, zijn Oekraïense ambtgenoot Volodymyr Zelensky en zeven Europese regeringsleiders.

1 uur geleden
Aanbod van studentenkamers wordt krapper, ziet Kamernet

ROTTERDAM (ANP) - Studenten die een kamer zoeken, hebben minder woonruimtes om uit te kiezen, ziet Kamernet. Volgens de grote zoekwebsite voor studentenkamers was het aanbod in de maanden april, mei en juni bijna 2 procent lager dan in dezelfde maanden vorig jaar.

3 uur geleden
Burgemeester Deurne spreekt van intrieste dag na afbranden huizen

DEURNE (ANP) - De burgemeester van Deurne spreekt van "een intrieste dag" voor de bewoners van de huizen die maandag grotendeels zijn verwoest door een brand. "Hun verhalen maken een grote indruk", schrijft Greet Buter op Facebook. Ze geeft aan dat niemand gewond is geraakt door de brand, "maar het effect op de bewoners en de buurt is natuurlijk enorm…"

6 uur geleden
ANWB waarschuwt voor drukte op Amsterdamse wegen door SAIL

AMSTERDAM (ANP) - Het wordt de komende dagen druk op de weg in en rond Amsterdam. Daarvoor waarschuwt de ANWB vanwege SAIL. Het nautische evenement begint woensdag en duurt tot en met zondag.

7 uur geleden
Onno Hoes tijdelijk burgemeester van Tilburg

TILBURG (ANP) - VVD'er Onno Hoes wordt tijdelijk burgemeester van Tilburg. Hij vervangt Theo Weterings, die eind deze maand afscheid neemt.

10 uur geleden
NVWA: terugroepactie Franse kaas heeft geen zin

UTRECHT (ANP) - Franse kazen uit partijen die in Frankrijk zijn teruggeroepen vanwege mogelijke besmetting met de listeriabacterie, zijn ook in Nederland verkocht. Er komen nu echter geen terugroepacties. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) ziet daar "geen toegevoegde waarde" in, want de kaasjes zijn over hun houdbaarheidsdatum heen en "naar alle waarschijnlijkheid reeds geconsumeerd".

10 uur geleden
Eén aanhouding tijdens heel weekend Lowlands

BIDDINGHUIZEN (ANP) - De politie heeft afgelopen weekend een persoon aangehouden tijdens het festival Lowlands dat van vrijdag tot en met zondag werd gehouden in Biddinghuizen. Het is onbekend waar de arrestant van wordt verdacht.

10 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!