Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roze Limousine rijdt door Zeeland

Roze Limousine rijdt door Zeeland

ZEELAND - Op 9 juni komt de Roze Limo naar Zeeland om aandacht te vragen voor de lhbti+ community. De host van deze dag is auteur/fotograaf Eveline Van de Putte namens Roze 50+ Zeeland. De andere limo gasten zijn vertegenwoordigers van Anti Discriminatie Bureau Zeeland, LFB, Roze 50+ Zeeland, GSA en Gekozen Familie Zeeland.

De Roze Limo tour start bij woonzorgcentrum Cleijenborch, de enige organisatie in Zeeland met een Roze Loper (kwaliteitskeurmerk voor lhbti+ vriendelijke zorg. Hier opent wethouder Stephan van Belzen van de gemeente Noord-Beveland de foto expositie Stormachtige Stil. Deze expositie met portretten van roze ouderen is te zien tot en met 30 juni. De limo rijdt verder naar de opening van de Pride Photo tentoonstelling. Tijdens een lunch gaan de limo gasten onder andere in gesprek met de afdeling Roze in Blauw van de politie en de loco burgemeester van de gemeente Goes. 

Na de uitstapjes in Goes reist de limo verder naar de HZ University of Applied Sciences in Vlissingen waar een panelgesprek zal plaatsvinden met studenten bij de start van de GSA (Gender and Sexuality Alliance). De GSA is een groep van scholieren die vindt dat iedereen op school zichzelf moet kunnen zijn. De limotour eindigt in Middelburg waar de buitenexpositie Oud Roze geopend zal worden bij de Langevielebinnenbrug.

Meer uit Middelburg

Asielzoeker zwaargewond na steekpartij in het AZC Middelburg

MIDDELBURG - Een asielzoeker is vannacht zwaargewond geraakt bij een steekpartij bij het AZC in Middelburg aan de Laurens Stommesweg. Meerdere hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen ter plaatse. Eerder die avond was er ook een grote vechtpartij bij het AZC. De politie onderzoekt of de twee incidenten met elkaar te maken hebben.

20 uur geleden
Zomeravondconcert op historisch carillon in Veere

VEERE - Zaterdagavond 19 juli van 19.00 uur tot 20.00 uur zal beiaardier Rosemarie Seuntiëns het carillon van het stadhuis in Veere laten klinken. Dit concert is gratis te volgen in de luistertuin.

1 dag geleden
Broers Ruben en Daniël Saaman uit Zoutelande gaan op hangmatavontuur

ZOUTELANDE - Voor natuur en avontuur kun je Ruben (25) en Daniël (23) Saaman al van kleins af aan wakker maken. Sinds kort is daar een nieuwe liefde bijgekomen. De broers uit Zoutelande zijn verknocht geraakt aan de hangmat. Deze week gaan ze op pad voor de eerste reis met hun eigen bedrijf Hammock Haven. Zes dagen lang trekken door de bossen van Zweden met alles wat je nodig hebt op je rug. Natuurlijk zit daar een hangmat bij.

1 dag geleden
Nieuw College van Bestuur voor HZ University of Applied Sciences met Hendrik-Jan van Arenthals en Richard Liefting

MIDDELBURG - HZ University of Applied Sciences heeft een nieuw College van Bestuur. Hendrik-Jan van Arenthals is per 1 november de nieuwe voorzitter, Richard Liefting begint op 1 september als lid. "Met deze bestuurders hebben we een ervaren en zeer kundig bestuur", zegt Susana Menendez, voorzitter van de Raad van Toezicht van de HZ.

1 dag geleden
Zeeuwse Vliegdagen gaan niet door vanwege slechte weersverwachting

ARNEMUIDEN - De Zeeuwse Vliegdagen gaan niet door vanwege de slechte weersverwachting. De jaarlijkse vliegdagen zouden dit weekend gehouden worden. Het wordt broeierig warm en er kunnen onweersbuien voorkomen. Deelnemende vliegtuigen zouden daarom niet kunnen landen of opstijgen. De organisatie laat weten dat ze na overleg met Luchtvaart Meteodienst van Nederland en België heeft moeten besluiten het evenement af te lassen. Het programma zou op zaterdag én zondag een gevarieerd programma bieden voor jong en oud  met veel facetten tegen van de Luchtvaart zoals rondvluchten, zeefvluchten, helikopters, simulators, demonstraties, drones, braderie, muziek, en foodtrucks. 

1 dag geleden
Verkeerspolitie: ‘Acties tegen afleiding in verkeer blijven hard nodig’

MIDDELBURG/DOMBURG - De MONO-handhavingsactie van de politie heeft in de eerste helft van 2025 wederom de urgentie van het probleem van afleiding achter het stuur aangetoond. 'Tijdens 10 intensieve controledagen zijn 1.603 processen-verbaal opgemaakt, waarvan 1.312 voor het vasthouden van een telefoon tijdens het rijden', meldt de politie donderdag. 'Deze cijfers laten opnieuw zien dat afleiding in het verkeer een reëel gevaar vormt voor de verkeersveiligheid.'

2 dagen geleden
Hardzeildag voor historische schepen op Veerse Meer

VEERE - Ben je gek op klassieke zeilschepen, zeilwedstrijden en een gezellige nautische sfeer? Kom dan naar Veere voor de 30e editie van de Hendrik Willem van Loon Hardzeildag op het Veerse Meer. Dit unieke maritieme evenement wordt op zaterdag 19 juli georganiseerd door de Stichting Behoud Hoogaars. Traditiegetrouw wordt de hardzeildag voorafgegaan door de aanbrengtocht op vrijdag 18 juli.

2 dagen geleden