Routinier Büttner (35) keert opnieuw terug naar Vitesse
ARNHEM (ANP) - Alexander Büttner speelt komend seizoen weer voor Vitesse. De 35-jarige linksback verruilt De Graafschap voor de naar de eerste divisie gedegradeerde club uit Arnhem.
Büttner voetbalde van 2008 tot 2012 en van 2017 tot 2019 ook al voor Vitesse. Hij kwam verder uit voor Manchester United, Dinamo Moskou, Anderlecht, New England Revolution en RKC Waalwijk.
"Het verhaal van Vitesse maakte mij enthousiast en ik ken de club natuurlijk goed. Ook mijn band met trainer John van den Brom is belangrijk geweest voor mijn terugkeer", aldus Büttner, die een contract voor twee jaar ondertekende bij Vitesse. De Gelderse club kreeg na grote financiële problemen afgelopen weekeinde pas een proflicentie voor het nieuwe seizoen. Telstar is vrijdag de eerste tegenstander in de competitie.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
58 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
5 uur geleden