Rosalinda organiseerde 'dansen met Juf Roos': “Ik ben voor sporten en bewegen"
OUD-VOSSEMEER - Rosalinda Goedegebuure is het gezicht achter dansen met Juf Roos. De 35-jarige Rosalinda is docent en intern begeleider op een basisschool en heeft 5 jaar geleden Dansen met Juf Roos opgericht. Tijdens de voorstelling werd gelijk het 5jarige jubileum gevierd.
Zelf heeft Rosalinda altijd fanatiek aan majorette gedaan. Vijf jaar geleden begon ze met het geven van danslessen. “Toen ik vijf jaar geleden de stichting oprichtte vroeg de notaris mij hoeveel leden ik met een aantal jaren dacht te hebben. Ik dacht dat dit er ongeveer 20 zouden zijn”. Op dit moment zijn er ruim 100 kinderen en dames die dansen bij Juf Roos. Aan de voorstelling deden 75 kinderen mee in de leeftijd van 4 tot 15 jaar waaronder Rosalinda haar eigen dochters Iefke (6) en Jitkse (4).
“Het was een hectische week waarin ik weinig heb geslapen.”Ik ben voor sporten en bewegen. Om dit samen met kinderen te zijn is hartstikke leuk. Voor mijzelf leg ik de lat erg hoog en de zenuwen waren ook wel aanwezig voor de show”, vertelt Rosalinda. Van de zenuwen was bij alle danseressen zaterdag niks meer te merken. Als professionals stonden zij hun mannetje op de dansvloer. Juf Roos werd na afloop van de show verrast met cadeautjes gemaakt door de kinderen en op haar beurt verraste juf Roos de kinderen met een zakje met spekjes met een lief kaartje erbij en een snoepzak. Een volgende show gaat er zeker komen volgens juf Roos, al zit dit er niet ieder jaar in.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.
8 uur geledenTHOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.
12 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
2 dagen geleden