Rosalinda organiseerde 'dansen met Juf Roos': “Ik ben voor sporten en bewegen"
OUD-VOSSEMEER - Rosalinda Goedegebuure is het gezicht achter dansen met Juf Roos. De 35-jarige Rosalinda is docent en intern begeleider op een basisschool en heeft 5 jaar geleden Dansen met Juf Roos opgericht. Tijdens de voorstelling werd gelijk het 5jarige jubileum gevierd.
Zelf heeft Rosalinda altijd fanatiek aan majorette gedaan. Vijf jaar geleden begon ze met het geven van danslessen. “Toen ik vijf jaar geleden de stichting oprichtte vroeg de notaris mij hoeveel leden ik met een aantal jaren dacht te hebben. Ik dacht dat dit er ongeveer 20 zouden zijn”. Op dit moment zijn er ruim 100 kinderen en dames die dansen bij Juf Roos. Aan de voorstelling deden 75 kinderen mee in de leeftijd van 4 tot 15 jaar waaronder Rosalinda haar eigen dochters Iefke (6) en Jitkse (4).
“Het was een hectische week waarin ik weinig heb geslapen.”Ik ben voor sporten en bewegen. Om dit samen met kinderen te zijn is hartstikke leuk. Voor mijzelf leg ik de lat erg hoog en de zenuwen waren ook wel aanwezig voor de show”, vertelt Rosalinda. Van de zenuwen was bij alle danseressen zaterdag niks meer te merken. Als professionals stonden zij hun mannetje op de dansvloer. Juf Roos werd na afloop van de show verrast met cadeautjes gemaakt door de kinderen en op haar beurt verraste juf Roos de kinderen met een zakje met spekjes met een lief kaartje erbij en een snoepzak. Een volgende show gaat er zeker komen volgens juf Roos, al zit dit er niet ieder jaar in.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.
15 uur geledenTHOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.
19 uur geledenTHOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent.
23 uur geledenTHOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is volgende week in de nacht van dinsdag op woensdag in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Rijkswaterstaat zal die nacht onderhoud uitvoeren en controleren of de technische installaties van de brug nog goed functioneren. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en 15 tot 30 minuten extra reistijd.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.
2 dagen geleden