
Roompot breidt uit naar Frankrijk
GOES - Voor de opening van haar vijftigste vakantiepark breidt Roompot uit naar een nieuw land. Het Zeeuwse bedrijf ontwikkelt een eigen park onder Franse vlag: Qurios Le Grau d’Agde aan de Middellandse Zee. Voor het eerst in de geschiedenis van Roompot gaat het ditmaal niet om een partnerpark, maar om het eerste vakantiepark in Frankrijk dat Roompot zelf zal openen en uitbaten. De bouw begint nog dit jaar, zodat het park volgend jaar zijn eerste gasten kan verwelkomen.Strategisch
De opening van een eigen park in Frankrijk is een strategische keuze voor het Zeeuwse bedrijf Roompot. Vanuit zijn leidende positie in Nederland en als nummer twee in Europa kondigde het concern in juni aan de grootste aanbieder van vakantieparken in Europa te willen worden. Dit doel wil ze bereiken via de ontwikkeling van nieuwe eigen parken, overnames en partnerships.
Populair
Roompot heeft gekozen voor Frankrijk, omdat het een populaire vakantiebestemming onder Nederlanders, Duitsers en Belgen en onder de Fransen zelf. Het nieuwe park wordt gerealiseerd bij het vissersdorp Le Grau d’Agde nabij de populaire badplaats Cap d’Agde in de streek Languedoc-Roussillon.
Meer uit Beveland
WEST-BRABANT/ MIDDEN-ZEELAND- Het Nationaal Hitteplan is vanaf maandag 30 juni 10:00 uur van kracht voor het hele land. Dit meldt het RIVM op zijn website. Dinsdag 1 en woensdag 2 juli lijken de heetste dagen te worden met temperaturen ver boven de 30 graden.
14 uur geledenGOES - Een groep van zo'n 40 medewerkers van dagbesteding 'Kom us Kieke' van 't Gors werd donderdag 19 juni in het zonnetje gezet. Zij kregen van wethouder Joan Veldhuizen een badge opgespeld en mogen zich daarmee officieel 'zwerfafvalheld' noemen.
20 uur geledenKAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.
1 dag geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
1 dag geledenGOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.
1 dag geledenHEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.
2 dagen geledenZe duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.
2 dagen geleden