
Roompot biedt nu ook glamping aan
GOES - Roompot voegt 5 pop-up glamping-locaties toe aan haar aanbod van vakantieaccommodaties. Kamperen met glamour kan via het Zeeuwse bedrijf op de Veluwe, in natuurgebied De Maashorst, het Land van Maas en Waal, de Achterhoek en Twente.
Hiervoor werkt Roompot samen met ‘Glamp Outdoor Camp’. Veel Nederlandse gezinnen vieren de zomervakantie in eigen land. Bij Roompot kunnen ze nu ook een glamping-reis boeken. ‘De 5 locaties staan garant voor een relaxte outdoor festivalvibe’, belooft Roompot. ‘Wie een weekeinde met zijn tweetjes of een vakantie met het hele gezin plant, krijgt de lekkerste streetfood-gerechten en de meest chille muziek geserveerd. Jongleurs, acteurs, clowns, goochelaars en tekenaars zijn ook van de partij voor entertainment.’ Glamping kan bijvoorbeeld in een comfortabele safaritent voorzien van een koelkast, maar ook in XXL panoramatenten met badkamer waarin gasten nachtenlang door het dak naar de sterren kunnen kijken.
Meer uit Beveland
MIDDELBURG - Twee miljoen euro extra voor de instandhouding van Zeeuws erfgoed, ruim een miljoen voor de uitvoering van milieutaken, een kleine miljoen euro extra voor een uitvoeringsorganisatie voor het landelijk gebied en veel geld naar innovatie op het gebied van onder meer economie en landbouw. Dat is in een notendop de najaarsnota van de Provincie Zeeland, waarbij Zeeland nadrukkelijk naar het Rijk kijkt om zaken voor elkaar te krijgen.
12 uur geledenGOES - De ene Goesenaar zou er graag meer zien, de andere juist minder, maar de gans hoort bij Goes, vindt Ruben van Maaren. Hij verzorgt de ongeveer 23 exemplaren die in drie groepen bij de Westwal, Oostwal en het hertenkamp leven.
1 dag geledenGOES – De Goese wethouder van financiën, Stan Meulblok, is blij dat de gemeente voor 2024 een sluitende begroting kan presenteren. “We hebben al jaren een stabiel financieel beleid en voorzien voor 2024 een positief saldo van 1,7 miljoen euro.” De jaren daarna ziet hij minder rooskleurig in.
1 dag geledenIn een tijdperk van razendsnelle technologische vooruitgang worden de mogelijkheden van de digitale wereld steeds breder en gevarieerder. Afgelopen dinsdag presenteerden de studenten van Scalda, samen met docent Steef van de Gruiter, tijdens de Katapultdag in Amsterdam hun project: ‘Zeeuwse ICTcontexten van de toekomst’. In dit project hebben ze samengewerkt met bedrijven om innovatieve woningen te creëren, voorzien van technologieën zoals glasvezelinternet, thuiszorgsensoren en verlichting. Het biedt studenten een unieke leerervaring in een contextrijke omgeving om hun vaardigheden te ontwikkelen.
1 dag geledenGOES - Als de gemeenteraad van Goes ermee instemt, wordt Hotel Goes aan de Anthony Fokkerstraat ingericht voor de opvang van maximaal 450 asielzoekers voor vijf jaar. “Dan kan de noodopvang in de Zeelandhallen, die toch een droevige voorziening is, sluiten”, aldus waarnemend burgemeester Marcel Fränzel van de gemeente Goes. Daarnaast trekken er twintig alleenreizende minderjarige vluchtelingen die in Nederland mogen blijven in de oude, leegstaande autismekliniek van Emergis in Kloetinge.
2 dagen geledenKAMPERLAND - Op Nationale Kraanwaterdag woensdag is het Noord-Bevelandse project Eindeloos Gezond officieel geopend op basisschool De Kamperschouw in Kamperland.
2 dagen geledenGOES - Koninklijke Visio in Goes heeft een speciale open dag op zaterdag 30 september van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens de open dag krijgt jong en oud de kans om te ervaren hoe het is om blind of slechtziend te zijn en om te ontdekken welke mogelijkheden Visio biedt om hiermee om te gaan.
2 dagen geleden