Roofvogelshow en nog veel meer bij Streekmuseum De Meestoof
SINT-ANNALAND - Streekmuseum de Meestoof opent zaterdag 14 augustus weer de deuren voor bezoekers. Die zaterdag bruist het dan ook van de activiteiten.
Zo vinden er om 14.00 en 15.30 uur twee roofvogelshows plaats op het museumterrein, maar er zijn ook nog veel andere activiteiten. Zo kan je van 13.30 tot 17.00 uur genieten van een touwslagersdemonstratie, klassieke tractoren, brocante mini-markt, toeristische informatie en natuurlijk is het museum zelf ook gewoon geopend. Hier zie je de vaste, maar ook de wisselcollectie.
Het museum is vijf euro voor volwassenen en twee euro voor kinderen. De roofvogelshow is vijf euro voor volwassenen en drie euro voor kinderen. Reserveren voor de roofvogelshow kan via [email protected] of 0166-652901.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Drie zelfmoorden in de familie, een ongeneeslijk zieke moeder en woorden die niet uitgesproken worden. In haar nieuwe roman vertelt de 41-jarige Inge Duine in een fictief verhaal het stilzwijgen rond familiegeheimen. Iets wat zij van dichtbij heeft gezien. "Het gaat over zwijgen, woorden opsluiten in je lichaam en dat van generatie op generatie doorgeven."
2 uur geledenTHOLEN - Vorige week zaterdag presenteerde de SGP in Tholen haar verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen. Tijdens een vaartocht over de Oosterschelde werd het programma, getiteld 'Tholen, baken van rust', officieel gepresenteerd aan leden en belangstellenden.
6 uur geledenTHOLEN - Met de voorjaarsvakantie voor de deur heeft het team Jij op Tholen weer een programma voor kinderen en jongeren. De jeugd kan zich uitleven tijdens een potje bowlen, voetballen in het duister en op springkussens. Inschrijven is vanaf vanavond mogelijk, maar wees er snel bij want vol is vol.
22 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 13 in de Derde Klasse.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De politie heeft gisteravond via Burgernet een waarschuwing verspreid voor oplichters die actief zijn in Bergen op Zoom en Tholen. Zij doen zich voor als agenten en proberen op die manier geld en andere bezittingen van inwoners buit te maken.
1 dag geledenSCHELLUINEN/SCHERPENISSE - Dominee L. Blok, emeritus predikant van de Gereformeerde Gemeenten, is op 14 januari in zijn woonplaats Schelluinen overleden. Hij werd 83 jaar. Blok stond tot op hoge leeftijd in de eredienst en leidde onder meer de bevestigingsdienst van zijn zoon in Scherpenisse.
1 dag geledenGRÔÔT PESÔÔT - Al wekenlang was onder de Vosmeerse jeugd de spanning voelbaar. Wie zouden de nieuwe jeugdprinses, jeugdnar, jeugdboer of jeugdpolitie worden en de komende Woaidaehen hand in hand lopen met Prins Leroy, Nar Silla, Boer Pot en Pliessie Witte? En of het zo zou moeten zijn: er waren precies elf aanmeldingen van Vosmeerse Luusjes. In uitzendingen van Luuze TV was te zien dat de hofhouding het dit jaar eerst zonder jeugdgevolg wilde proberen, maar dit bleek geen optie, zo blikt Prins Leroy terug.
2 dagen geleden