Roofvogelshow en nog veel meer bij Streekmuseum De Meestoof
SINT-ANNALAND - Streekmuseum de Meestoof opent zaterdag 14 augustus weer de deuren voor bezoekers. Die zaterdag bruist het dan ook van de activiteiten.
Zo vinden er om 14.00 en 15.30 uur twee roofvogelshows plaats op het museumterrein, maar er zijn ook nog veel andere activiteiten. Zo kan je van 13.30 tot 17.00 uur genieten van een touwslagersdemonstratie, klassieke tractoren, brocante mini-markt, toeristische informatie en natuurlijk is het museum zelf ook gewoon geopend. Hier zie je de vaste, maar ook de wisselcollectie.
Het museum is vijf euro voor volwassenen en twee euro voor kinderen. De roofvogelshow is vijf euro voor volwassenen en drie euro voor kinderen. Reserveren voor de roofvogelshow kan via [email protected] of 0166-652901.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Wie zin heeft in een gezellige dag vol activiteiten, kan vanaf vanmiddag terecht bij streekmuseum De Meestoof. Van 16.00 tot 21.00 uur staat het streekmuseum in het teken van de jaarlijkse Winterfair met een mix van kraampjes, lekkernijen en muziek voor jong en oud.
6 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft woensdag samen met twintig andere gemeenten een nieuwe overeenkomst voor de Zuidwaterlinie ondertekend. Hiermee spreken zij af om zich gezamenlijk in te zetten voor de eeuwenoude verdedigingslinie. De samenwerking ligt vast voor bijna 25 jaar, tot 2048.
1 dag geledenTHOLEN - Hilde Moerland en Richard Harinck voeren de kieslijst van VVD Tholen aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026. Dat werd woensdagavond vastgesteld tijdens de algemene ledenvergadering in Streekmuseum De Meestoof.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
3 dagen geleden