Rondstruinen en koopjes scoren: Smerdiekse braderie weer van start
SINT MAARTENSDIJK - Vandaag is het weer zover: de Smerdiekse braderie gaat van start. Ook dit jaar kunnen bezoekers weer lekker rondstruinen bij de tientallen kramen.Euromarkt verzorgt de kramen en de organisatie op de dag zelf en zij zorgen er ook voor dat er al een aantal van de ongeveer 80 kramen bezet zullen zijn met allerlei mooie, leuke producten. Uiteraard zijn er ook een mooi aantal lokale ondernemers die hun waren en/of diensten uit gaan stallen. Er is voor ieder wat wils: van tassen tot jassen en van Zeeuws snoepgoed tot boeken.
Wat avontuurlijker ingesteld? Dan is er volop vermaak op de kermis ‘in’ de Haven.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
13 uur geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
19 uur geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen kijkt tevreden terug op de jaarwisseling. Over het algemeen verliep het feest rustig en zonder grote incidenten. Er is dit jaar ongeveer 6.050 euro aan schade aan gemeentelijke eigendommen gemeld. Sint-Maartensdijk, Stavenisse, Anna Jacobapolder en Scherpenisse bleven schadevrij.
1 dag geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - Vanochtend is het nog steeds glad op de wegen. Dit komt door bevriezing, eerder gevallen sneeuw en regen op koude wegen. Vanavond kan regen opnieuw verraderlijke gladheid veroorzaken. In het weekend gaat het flink vriezen.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen is sinds deze week bedekt onder een laagje sneeuw. Heb jij hier foto's van? We zijn op zoek naar jullie gezelligste sneeuwfoto, de mooiste sneeuwpoppen, actiefoto's van jullie sneeuwgevecht of andere prachtige sneeuwfoto's. Stuur je foto vandaag nog in via onze website.
2 dagen geleden