Rondstruinen en koopjes scoren: Smerdiekse braderie weer van start
SINT MAARTENSDIJK - Vandaag is het weer zover: de Smerdiekse braderie gaat van start. Ook dit jaar kunnen bezoekers weer lekker rondstruinen bij de tientallen kramen.Euromarkt verzorgt de kramen en de organisatie op de dag zelf en zij zorgen er ook voor dat er al een aantal van de ongeveer 80 kramen bezet zullen zijn met allerlei mooie, leuke producten. Uiteraard zijn er ook een mooi aantal lokale ondernemers die hun waren en/of diensten uit gaan stallen. Er is voor ieder wat wils: van tassen tot jassen en van Zeeuws snoepgoed tot boeken.
Wat avontuurlijker ingesteld? Dan is er volop vermaak op de kermis ‘in’ de Haven.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
8 uur geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
12 uur geledenTHOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
2 dagen geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
2 dagen geleden