Rondje van de organisatie: VrijMiBoTho geeft gratis bier weg!
THOLEN - De vrijdagmiddagborrel mag na twee jaar eindelijk weer georganiseerd worden, en daarbij houdt de organisatie wel een hele speciale actie: Ze geven namelijk gratis bier weg!
‘’Deze belofte maakten we in 2019, toen een uur voor het einde al het bier al op was’’, vertelt de organisatie. ‘’Deze belofte gaan we nakomen. Op 17 juni om 17:30 uur gaan wij als organisatie de taps open zetten en al het bier uitdelen tot de aangesloten vaten leeg zijn! Mis dit bijzondere moment niet en zorg dat je op tijd bent.’’
Naast het gratis bier, zal het festijn op de op de Scheepswerf M. van Duivendijk gevuld zijn met maar liefst vier foodtrucks, goede cocktails en livemuziek. Het feest zal tot diep in de avond doorgaan.
Meer uit Tholen
THOLEN - De Provincie Zeeland stelt ook in 2026 subsidie beschikbaar voor de restauratie van rijksmonumenten. Vorig jaar profiteerden vier projecten op Tholen van deze regeling. Dit jaar is een totaalbudget van 3,1 miljoen euro beschikbaar.
1 uur geledenTHOLEN - De aanhoudende vorst zorgt niet alleen voor gladde wegen en bevroren autoruiten, maar ook voor een toename van muizen- en rattenoverlast in huis. Volgens het landelijke platform Beestjeskwijt zoeken knaagdieren massaal hun toevlucht tot spouwmuren en isolatielagen van woningen. Vooral goed geïsoleerde huizen blijken in trek als warme schuilplaats tijdens koude nachten.
5 uur geledenTHOLEN - De stichting Zomerconcerten Tholen zoekt optredens voor de concerten van juni tot en met oktober. Tijdens deze zaterdagmiddagen krijgen muzikanten een podium. Solo, met een ensemble of koor; alles is welkom.
23 uur geledenSINT ANNALAND / OUD VOSSEMEER / SINT PHILIPSLAND - Er zijn oplichters actief in meerdere dorpen op Tholen. Daarvoor waarschuwt de Zeeuwse politie.
1 dag geledenTHOLEN - Raadslid Han van 't Hof (ABT) snapt niet waarom het college meewerkt aan een vergunning voor de huisvesting van arbeidsmigranten aan de Slabbecoornweg in Tholen. Een eerder besluit staat verblijf van gastarbeiders op Thoolse bedrijventerreinen niet toe, maar het college wil dit omzeilen via een zogeheten BOPA-procedure. In schriftelijke vragen aan het bestuur verzoekt Van 't Hof om onderbouwing.
1 dag geledenTHOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.
2 dagen geledenTHOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.
2 dagen geleden