Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft van zijn rentree bij Manchester United een gedenkwaardige gebeurtenis gemaakt. De Portugese superster was in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United meteen goed voor twee doelpunten. Daarmee had hij een groot aandeel in de zege van 4-1.

ManUnited klom dankzij de royale overwinning naar de eerste plaats in de Premier League. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer profiteerde van de forse nederlaag van de onttroonde koploper Tottenham Hotspur eerder op zaterdag bij Crystal Palace (3-0).

Alles stond zaterdag op Old Trafford in het teken van de rentree van Ronaldo na ruim twaalf jaar. De 36-jarige aanvaller stelde zijn vele fans niet teleur. Ronaldo opende vlak voor de rust de score. De Portugese superster sloeg van dichtbij toe nadat doelman Freddie Woodman een schot van Mason Greenwood niet goed onder controle had gekregen.

Trefzeker schot

Javier Manquillo maakte in de 56e minuut namens Newcastle gelijk (1-1). Kort daarna liet Ronaldo zich echter opnieuw gelden. Hij kwam wederom tot scoren, na een felle sprint en een trefzeker schot, tussen de benen van Woodman door.

Bruno Fernandes en Jesse Lingard voerden daarna de score verder op voor de thuisploeg. Donny van de Beek mocht bij ManUnited in de 85e minuut nog even invallen. Ronaldo speelde zijn eerste wedstrijd na zijn terugkeer op Old Trafford helemaal uit.

Eerste overwinning

Nummer 2 Manchester City won met 1-0 bij Leicester City dankzij een treffer van Bernardo Silva. Nathan Aké bleef bij de bezoekers op de bank.

Arsenal pakte na drie nederlagen op rij de eerste overwinning. De ploeg uit Londen versloeg op eigen veld Norwich City met 1-0. Pierre-Emerick Aubameyang maakte na ruim een uur het doelpunt. Doelman Tim Krul kon de treffer niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

13 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

16 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

16 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

18 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

18 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

19 uur geleden