Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft van zijn rentree bij Manchester United een gedenkwaardige gebeurtenis gemaakt. De Portugese superster was in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United meteen goed voor twee doelpunten. Daarmee had hij een groot aandeel in de zege van 4-1.

ManUnited klom dankzij de royale overwinning naar de eerste plaats in de Premier League. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer profiteerde van de forse nederlaag van de onttroonde koploper Tottenham Hotspur eerder op zaterdag bij Crystal Palace (3-0).

Alles stond zaterdag op Old Trafford in het teken van de rentree van Ronaldo na ruim twaalf jaar. De 36-jarige aanvaller stelde zijn vele fans niet teleur. Ronaldo opende vlak voor de rust de score. De Portugese superster sloeg van dichtbij toe nadat doelman Freddie Woodman een schot van Mason Greenwood niet goed onder controle had gekregen.

Trefzeker schot

Javier Manquillo maakte in de 56e minuut namens Newcastle gelijk (1-1). Kort daarna liet Ronaldo zich echter opnieuw gelden. Hij kwam wederom tot scoren, na een felle sprint en een trefzeker schot, tussen de benen van Woodman door.

Bruno Fernandes en Jesse Lingard voerden daarna de score verder op voor de thuisploeg. Donny van de Beek mocht bij ManUnited in de 85e minuut nog even invallen. Ronaldo speelde zijn eerste wedstrijd na zijn terugkeer op Old Trafford helemaal uit.

Eerste overwinning

Nummer 2 Manchester City won met 1-0 bij Leicester City dankzij een treffer van Bernardo Silva. Nathan Aké bleef bij de bezoekers op de bank.

Arsenal pakte na drie nederlagen op rij de eerste overwinning. De ploeg uit Londen versloeg op eigen veld Norwich City met 1-0. Pierre-Emerick Aubameyang maakte na ruim een uur het doelpunt. Doelman Tim Krul kon de treffer niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

2 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

5 uur geleden
Spits Meerdink na lang blessureleed terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.

7 uur geleden
Feyenoord moet nog even wachten op debuut nieuwkomer Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Topscorer Ueda nog onzeker voor duel Feyenoord met Go Ahead

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.

9 uur geleden
Minimaal 4000 Oranjefans bij groepsduels van Nederland op WK

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.

10 uur geleden
Boete en voorwaardelijke straf voor AZ om vuurwerk tegen Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.

12 uur geleden