Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

Ronaldo viert rentree bij ManUnited met 2 treffers en koppositie

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft van zijn rentree bij Manchester United een gedenkwaardige gebeurtenis gemaakt. De Portugese superster was in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United meteen goed voor twee doelpunten. Daarmee had hij een groot aandeel in de zege van 4-1.

ManUnited klom dankzij de royale overwinning naar de eerste plaats in de Premier League. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer profiteerde van de forse nederlaag van de onttroonde koploper Tottenham Hotspur eerder op zaterdag bij Crystal Palace (3-0).

Alles stond zaterdag op Old Trafford in het teken van de rentree van Ronaldo na ruim twaalf jaar. De 36-jarige aanvaller stelde zijn vele fans niet teleur. Ronaldo opende vlak voor de rust de score. De Portugese superster sloeg van dichtbij toe nadat doelman Freddie Woodman een schot van Mason Greenwood niet goed onder controle had gekregen.

Trefzeker schot

Javier Manquillo maakte in de 56e minuut namens Newcastle gelijk (1-1). Kort daarna liet Ronaldo zich echter opnieuw gelden. Hij kwam wederom tot scoren, na een felle sprint en een trefzeker schot, tussen de benen van Woodman door.

Bruno Fernandes en Jesse Lingard voerden daarna de score verder op voor de thuisploeg. Donny van de Beek mocht bij ManUnited in de 85e minuut nog even invallen. Ronaldo speelde zijn eerste wedstrijd na zijn terugkeer op Old Trafford helemaal uit.

Eerste overwinning

Nummer 2 Manchester City won met 1-0 bij Leicester City dankzij een treffer van Bernardo Silva. Nathan Aké bleef bij de bezoekers op de bank.

Arsenal pakte na drie nederlagen op rij de eerste overwinning. De ploeg uit Londen versloeg op eigen veld Norwich City met 1-0. Pierre-Emerick Aubameyang maakte na ruim een uur het doelpunt. Doelman Tim Krul kon de treffer niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Italiaanse bondsvoorzitter treedt alsnog af na WK-debacle Italië

ROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.

16 minuten geleden
KNVB en grote steden werken aan meer ruimte voor amateurvoetbal

ZEIST (ANP) - De KNVB wil samen met de zes grootste Nederlandse gemeenten zorgen dat velden voor amateurvoetbal beter worden benut. Door de groei van steden is de beschikbare ruimte beperkt en staat deze onder druk, ziet de voetbalbond. Met 'Elk veld telt - Samen voor voetbal' wil de bond samen met Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Groningen onder meer de capaciteit vergroten.

1 uur geleden
Voetballer Chery per direct weer speelgerechtigd voor NEC

NIJMEGEN (ANP) - NEC meldt dat aanvoerder Tjaronn Chery per direct weer inzetbaar is voor de club. De aanvaller van de Nijmeegse club heeft toestemming gekregen nadat er een oplossing is gevonden in de zogenoemde paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. Het gaat hierbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die een partner of kinderen met een Nederlandse nationaliteit hebben.

1 uur geleden
Internationals met Nederlandse kinderen snel weer in actie

DEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.

2 uur geleden
Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

17 uur geleden
Aanvaller Isak sluit aan bij training Liverpool na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kan donderdag spits Alexander Isak weer verwelkomen op het trainingsveld. De Zweedse international sluit voor de eerste keer aan bij de groepstraining na een kuitbeenbreuk. De dure zomeraankoop liep de blessure in december op bij een tackle van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven.

21 uur geleden
KNVB: clubs en spelers verantwoordelijk bij paspoortenkwestie

ZEIST (ANP) - De KNVB begrijpt dat er bij clubs in het betaald voetbal zorgen bestaan over spelers die mogelijk niet meer over de Nederlandse nationaliteit beschikken omdat ze voor een ander land hebben gekozen, maar wijst naar de bestuurders en de voetballers. "Wij begrijpen dat dit impact heeft op clubs en spelers", zegt een woordvoerder van de voetbalbond in antwoord op vragen van het ANP. "Spelers zijn zelf verantwoordelijk om een wijziging in hun nationaliteit te melden bij de bevoegde instanties, en clubs zijn verantwoordelijk om spelers op te stellen waarvan zij hebben vastgesteld dat zij speelgerechtigd zijn."

21 uur geleden