Ronaldo spoort ploeggenoten Manchester United aan: nooit opgeven
VILLARREAL (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft zijn teamgenoten bij Manchester United aangespoord nooit op te geven. De Portugese voetbalster plaatste een speciale boodschap op Instagram na de winst op Villarreal (0-2) in de Champions League. United, dat zijn eerste wedstrijd speelde zonder de ontslagen coach Ole Gunnar Solskjaer, plaatste zich daarmee voor de knock-outfase.
"Proficiat jongens, voor een geweldige overwinning die ons brengt waar we thuishoren! Wij zijn Man. United en we zullen nooit opgeven met vechten voor deze club! Kom op, kerels!", schreef de vedette, die de eerste goal maakte en daarmee tekende voor zijn 140e doelpunt in de Champions League. "Het is altijd geweldig om te spelen in Spanje, fantastisch om te winnen in Spanje, bevredigend om te scoren in Spanje, een land waar ik me altijd bijzonder heb gevoeld", aldus Ronaldo, die jarenlang uitblonk bij Real Madrid.
Bij Manchester United had Donny van de Beek eindelijk weer eens een basisplaats. Onder Solskjaer mocht hij dit seizoen één keer eerder in het elftal beginnen. In Spanje mocht de oud-Ajacied ruim een uur meedoen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
3 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
21 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
22 uur geleden