Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo loodst Juventus met late treffers naar derde plaats

Ronaldo loodst Juventus met late treffers naar derde plaats

UDINE (ANP) - Juventus is door twee late doelpunten van Cristiano Ronaldo opgeklommen naar de derde plaats in de Serie A. Op de dag dat concurrent Internazionale de titel pakte, won de kampioen van de afgelopen negen seizoenen met 2-1 bij Udinese. Juve staat derde met net als Atalanta en AC Milan 69 punten. Dat zijn er 13 minder dan Inter.

Lang leek het erop dat Juventus punten ging verspelen in Udine. Nahuel Molina had de thuisploeg, waar Bram Nuytinck een basisplaats had, al in de 10e minuut op voorsprong gezet. De bezoekers uit Turijn, met Matthijs de Ligt, kwamen pas in de 83e minuut op gelijke hoogte. Ronaldo benutte na hands een strafschop. In de laatste minuut van de officiële speeltijd bezorgde de Portugese vedette Juventus ook nog de zege met een kopbal.

De strijd om de plekken 2 tot en met 4 in de Serie A, die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen is nog razend spannend. Atalanta, dat niet verder kwam dan 1-1 bij Sassuolo, en AC Milan dat zaterdag met 2-0 won van Benevento hebben net als Juventus 69 punten. Napoli bleef steken op 1-1 bij Cagliari en volgt met 67 punten. Er volgen nog vier wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

26 minuten geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

28 minuten geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

3 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

3 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

3 uur geleden
Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

11 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

11 uur geleden