Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo loodst Juventus met late treffers naar derde plaats

Ronaldo loodst Juventus met late treffers naar derde plaats

UDINE (ANP) - Juventus is door twee late doelpunten van Cristiano Ronaldo opgeklommen naar de derde plaats in de Serie A. Op de dag dat concurrent Internazionale de titel pakte, won de kampioen van de afgelopen negen seizoenen met 2-1 bij Udinese. Juve staat derde met net als Atalanta en AC Milan 69 punten. Dat zijn er 13 minder dan Inter.

Lang leek het erop dat Juventus punten ging verspelen in Udine. Nahuel Molina had de thuisploeg, waar Bram Nuytinck een basisplaats had, al in de 10e minuut op voorsprong gezet. De bezoekers uit Turijn, met Matthijs de Ligt, kwamen pas in de 83e minuut op gelijke hoogte. Ronaldo benutte na hands een strafschop. In de laatste minuut van de officiële speeltijd bezorgde de Portugese vedette Juventus ook nog de zege met een kopbal.

De strijd om de plekken 2 tot en met 4 in de Serie A, die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen is nog razend spannend. Atalanta, dat niet verder kwam dan 1-1 bij Sassuolo, en AC Milan dat zaterdag met 2-0 won van Benevento hebben net als Juventus 69 punten. Napoli bleef steken op 1-1 bij Cagliari en volgt met 67 punten. Er volgen nog vier wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

2 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

2 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

7 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden