Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rommeldam-vrijwilliger Anouk: ‘We pompen ons luchtbed op en dan begint ook voor mij vakantie’

Rommeldam-vrijwilliger Anouk: ‘We pompen ons luchtbed op en dan begint ook voor mij vakantie’

KAPELLE - Het is zomervakantie en dus tijd voor de kindervakantieweken in Reimerswaal en Kapelle. De jongens en meiden in Kapelle moeten nog even geduld hebben, maar Rommeldam belooft vanaf maandag 22 augustus weer een feestje te worden.Met ‘Rommeldam Airport’ als thema kunnen kinderen zich tot en met vrijdag 26 augustus uitleven met sport en spel op het veld achter het scoutingterrein van Kapelle. De hoofdleiding, onder wie Anouk Vleugel, is druk bezig met de voorbereidingen. Twee jaar kon Rommeldam niet doorgaan en het is gemist. “’Hé, u bent toch die mevrouw van Rommeldam?’ vragen kinderen in de supermarkt”, vertelt Vleugel.

Zeven vrijwilligers zetten zich in voor de organisatie en er zijn aparte vrijwilligers voor de begeleiding van de kinderen in de week zelf. Versterking hiervoor is welkom. “We hebben een vaste groep vrijwilligers en die is erg betrokken.” Dat geldt ook voor Vleugel zelf. Na als kind te hebben genoten van de week is ze nu al negentien jaar vrijwilliger. “Rommeldam is onderdeel van mijn leven. Iedereen is zó enthousiast. De zaterdagochtend vooraf is het veld nog leeg en bouwen we het op tot echt dorpje. Daar woon ik dan de hele week. Met groepje pompen we ons luchtbed op en dan begint ook voor mij vakantie. In het buitenland krijg ik heimwee, maar deze vier kilometer red ik net”, lacht de Wemeldingse.
Aanmelden voor Rommeldam kan tot en met 5 augustus - maar vol is vol (max. 300 kinderen) - via www.kapelleleeft.nl.

Meer uit Reimerswaal

Hansweert organiseert rommelroute

HANSWEERT - Evenementenstichting Answest op z'n best organiseert op zaterdag 13 september weer de Hansweertse Rommelroute. Dit tussen 9:30 en 15:00 uur. 

11 uur geleden
Nachtafsluitingen Vlaketunnel en Dampoortaquaduct

ZEELAND - Rijkswaterstaat voert in september en oktober onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58) en het Dampoortaquaduct (N57). Daardoor zijn beide meerdere nachten afgesloten voor verkeer. Er worden omleidingsroutes ingesteld en weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd.

1 dag geleden
Politie onderzoekt overlijden in Rillandse woning na vondst wietplantage

RILLAND - De politie doet nader onderzoek naar aanleiding van een overlijden vannacht in een woning in Rilland. In het huis is een wietkwekerij aangetroffen, zo meldt een politiewoordvoerder.In de nacht van donderdag op vrijdag werd rond 03.00 uur een medische noodsituatie gemeld in een woning aan de Hoofdweg in het dorp. Naast de ambulancedienst werd ook een traumahelikopter gewaarschuwd, maar die kwam uiteindelijk niet ter plaatse. Volgens de politie was sprake van een reanimatie maar mochten de ingezette levensreddende handelingen niet baten. Het slachtoffer overleed ter plekke.Op de bovenverdieping van de woning bleek zich een wietplantage te bevinden. Onder meer vanwege die verdachte omstandigheid heeft de politie besloten nader onderzoek te laten doen door de Forensische Opsporing.

1 dag geleden
Op ontdekking naar Nieuwlande

KRABBENDIJKE - Op 5 november 1530 verdween Nieuwlande in de golven tijdens de fatale vloed 'Sint Felix quade saterdach'. Maar wist je dat bij laagtij, op de bodem van de huidige Oosterschelde, nog altijd resten van het dorp zichtbaar zijn? 

1 dag geleden
Jacques Boonman neemt groots afscheid

RILLAND - Jacques Boonman neemt afscheid zoals hij werkte: warm, persoonlijk en met volle zalen. Vorige week maandag vulden zo'n 750 bezoekers een uitverkochte Pathé-zaal in Vlissingen voor zijn afscheidsavond. Grote namen stuurden persoonlijke videoboodschappen of stonden op het podium. Thuis, in zijn zelfgebouwde houten huis achter de tuinpoort, liggen de bewijsstukken: stapels kaarten, cadeaus en meer dan tien boeketten. Aan de eettafel, waar hij een sigaar opsteekt, blikt Boonman terug en vooruit. "Ja, nou ja, het was echt een fenomenale avond."

2 dagen geleden
Rock legenden herleven in De Vroone met FROK “Classic Rock”

KAPELLE - Liefhebbers van klassieke rock kunnen hun hart ophalen, want de band FROK " CLASSICROCK" brengt de onvergetelijke hits van de Beatles, The Rolling Stones, Status Quo en vele anderen naar De Vroone in Kapelle. Op vrijdag 12 september wordt het publiek meegenomen op een muzikale reis door de gloriejaren van de rockmuziek. 

2 dagen geleden
Kapelle wil bedrijventerrein aansluiten op landelijk waterstofnetwerk

KAPELLE - De gemeente Kapelle wil bedrijventerrein Smokkelhoek aansluiten op het landelijke waterstofnetwerk. Samen met de Provincie Zeeland heeft Kapelle een brief gestuurd aan Netbeheer Nederland om het project voor te dragen als pilot. Het bedrijventerrein moet in Zeeland het voorbeeld worden voor de ontwikkeling van een regionale waterstofinfrastructuur.

3 dagen geleden