Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rojer knokt zich in dubbelspel Roland Garros langs Tsitsipas

Rojer knokt zich in dubbelspel Roland Garros langs Tsitsipas

PARIJS (ANP) - Jean-Julien Rojer heeft in het dubbelspeltoernooi van Roland Garros een zwaarbevochten zege geboekt op Stefanos Tsitsipas en diens broer Petros Tsitsipas. Rojer en zijn tennispartner Marcelo Arévalo uit El Salvador wonnen met 6-3 3-6 7-6 (6) van de Grieken. Tsitsipas is de nummer 5 van de wereld in het enkelspel.

In de derde set wordt er bij 6-6 een tiebreak tot de tien punten gespeeld. In die matchtiebreak maakte het duo Rojer/Arévalo na een 4-0-achterstand zes punten op een rij.

Rojer (41) en Arévalo (32) pakten vorig jaar de titel op Roland Garros. Het was voor Rojer, die geen deel meer uitmaakt van het Nederlands Daviscup-team, zijn derde grandslamtitel.

Gevoelige nederlaag

Wesley Koolhof wist zich met zijn Britse partner Neal Skupski ook te plaatsen voor de tweede ronde. Koolhof en Skupski, als eerste geplaatst in Parijs, versloegen Gonzalo Escobar uit Ecuador en Andrej Goloebev uit Kazachstan met 6-3 7-6 (5). Koolhof en Skupski wachten dit seizoen nog op hun eerste titel.

Robin Haase leed met de Oostenrijker Philipp Oswald een gevoelige nederlaag. Haase en Oswald moesten met 3-6 7-6 (4) 7-6 (8) hun meerdere erkennen in de Monegask Romain Arneodo en Tristan-Samuel Weissborn uit Oostenrijk. Haase en Oswald stonden met 6-3 5-3 voor.

Tallon Griekspoor en Bart Stevens waren kansloos tegen de Spanjaard Marcel Granollers en Horacio Zeballos uit Argentinië. Het werd 6-2 6-3.

Meer uit Sport

Waterpolosters verliezen op WK van titelverdediger Amerika

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun eerste nederlaag geleden. Titelverdediger Verenigde Staten was net wat sterker dan de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis en won met 11-9 (3-2 4-3 2-1 2-3). Op de Olympische Spelen van Parijs wist Oranje nog van de Amerikaanse ploeg te winnen in de strijd om het brons.

37 minuten geleden
Pogacar raakt belangrijke helper Almeida kwijt in Tour

CHÂTEAUROUX (ANP) - Tadej Pogacar is in zijn jacht op zijn vierde eindzege in de Tour de France een belangrijke helper kwijt. João Almeida is zondag in de negende etappe afgestapt. De Portugese renner van UAE Team Emirates ondervond nog te veel last van de gevolgen van een valpartij in de zevende etappe en raakte al snel achterop.

1 uur geleden
Groenewegen hoopt in positie te komen om Milan te verslaan

CHINON (ANP) - Dylan Groenewegen hoopt zondag in de negende etappe van de Tour de France eindelijk in positie te komen om mee te sprinten om de dagzege. De Amsterdammer van de ploeg Jayco - AlUla kwam er dit jaar nog niet aan te pas en eindigde geen enkele keer in de top tien. "Iedereen in de ploeg staat op scherp", vertelde hij voor de rit in Chinon bij de NOS.

3 uur geleden
Van Aert wil opnieuw sprinten om de etappezege

CHÂTEAUROUX (ANP/BELGA) - Wout van Aert (30) gaat in de negende etappe van de Tour de France opnieuw sprinten voor de zege. Dat heeft de Belgische renner van Visma-Lease a Bike aangekondigd in een bericht op X. Van Aert verraste zaterdag door bij de sprint voor de winst te gaan. Hij eindigde als tweede achter de Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek.

6 uur geleden
Hondema verbetert Nederlands record verspringen van Schippers

KORTRIJK (ANP) - Pauline Hondema heeft bij atletiekwedstrijden in het Belgische Kortrijk het Nederlands record verspringen verbeterd. Ze kwam tot een afstand van 6,91 meter en dat was 13 centimeter verder dan de 6,78 van Dafne Schippers uit 2014. De 25-jarige atlete uit Assendelft had voordeel van rugwind, maar die was volgens de regels toelaatbaar. Hondema won ook de wedstrijd met haar recordafstand.

21 uur geleden
Tennisster Anisimova zegt sorry voor mislukte finale op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Amanda Anisimova kon haar tranen niet bedwingen in haar speech na de verloren finale (6-0 6-0) tegen Iga Swiatek op Wimbledon. De 23-jarige Amerikaanse maakte excuses voor haar mislukte finale. "Hoewel de tank een beetje leeg was vandaag en ik had gewild dat ik een betere prestatie had neergezet voor jullie, hebben jullie me gesteund", bedankte ze het Londense publiek.

22 uur geleden
Titel Wimbledon voelde altijd ver weg voor winnares Swiatek

LONDEN (ANP) - Tennisser Iga Swiatek droomde nooit eerder van een titel op Wimbledon, omdat die volgens haar zo ver weg was. "Dit voelt een beetje surrealistisch. Ik voel me al een ervaren speelster na het winnen van grand slams, maar ik had deze echt niet verwacht", zei de 24-jarige Poolse na haar zesde grandslamtitel, maar de eerste in Londen.

22 uur geleden