Roda JC komt tegen provinciegenoot MVV weer eens tot winst
KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft voor het eerst in bijna twee maanden weer eens gewonnen in de Keuken Kampioen Divisie. In Kerkrade won de ploeg van trainer Jurgen Streppel met 2-0 van provinciegenoot MVV Maastricht.
Danny Bakker bracht de thuisploeg na een klein half uur aan de leiding. Het was het eerste doelpunt voor Roda van de voormalig middenvelder van ADO Den Haag. In de blessuretijd maakte Roland Alberg er nog 2-0 van uit een strafschop. De penalty was toegekend omdat MVV-speler Gaston Salasiwa opzichtig hands maakte.
Roda JC begon het seizoen goed met twee overtuigende zeges, maar presteert de laatste weken matig. De Limburgse formatie kwam in de laatste drie competitiewedstrijden niet tot scoren. Op 18 september werd er voor het laatst gewonnen, met 4-0 van FC Dordrecht.
Roda JC staat op de twaalfde plaats in de eerste divisie, MVV staat er vier plekken onder.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
28 minuten geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
9 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
11 uur geleden