Roda JC komt tegen provinciegenoot MVV weer eens tot winst
KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft voor het eerst in bijna twee maanden weer eens gewonnen in de Keuken Kampioen Divisie. In Kerkrade won de ploeg van trainer Jurgen Streppel met 2-0 van provinciegenoot MVV Maastricht.
Danny Bakker bracht de thuisploeg na een klein half uur aan de leiding. Het was het eerste doelpunt voor Roda van de voormalig middenvelder van ADO Den Haag. In de blessuretijd maakte Roland Alberg er nog 2-0 van uit een strafschop. De penalty was toegekend omdat MVV-speler Gaston Salasiwa opzichtig hands maakte.
Roda JC begon het seizoen goed met twee overtuigende zeges, maar presteert de laatste weken matig. De Limburgse formatie kwam in de laatste drie competitiewedstrijden niet tot scoren. Op 18 september werd er voor het laatst gewonnen, met 4-0 van FC Dordrecht.
Roda JC staat op de twaalfde plaats in de eerste divisie, MVV staat er vier plekken onder.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
13 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
20 uur geleden