Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robin Bierens nieuwe directeur Bibliotheek Oosterschelde

Robin Bierens nieuwe directeur Bibliotheek Oosterschelde

THOLEN - De Raad van Toezicht van Bibliotheek Oosterschelde heeft Robin Bierens per 1 januari 2022 benoemd tot directeur-bestuurder. Hij volgt Jannie van Vugt op, die na 15 jaar de organisatie gaat verlaten en zich gaat richten op andere professionele uitdagingen. De Raad van Toezicht is verheugd om, na een zorgvuldige procedure, Robin Bierens te kunnen verwelkomen als het nieuwe boegbeeld van Bibliotheek Oosterschelde.

Robin is momenteel Manager Publieke Dienstverlening bij Bibliotheek West-Brabant. Hiervoor is hij jaren actief geweest in diverse managementfuncties binnen de zakelijke dienstverlening. De Raad van Toezicht heeft er alle vertrouwen in dat Robin op de juiste wijze verder richting en uitvoering zal geven aan de visie en ambities van Bibliotheek Oosterschelde. Hiermee eindigt de zoektocht naar een nieuwe bestuurder die Bibliotheek Oosterschelde verder wil leiden op de ingezette koers naar een toekomstbestendige Bibliotheek: een sterke en inspirerende partner voor inwoners en partnerorganisaties in de Oosterschelderegio. Tenslotte dankt de Raad van Toezicht Jannie van Vugt voor haar enorme bijdrage aan Bibliotheek Oosterschelde als zeer gedreven en betrokken bestuurder.

Meer uit Tholen

Accelerando sluit seizoen woensdag af met zomeravondconcert op Havenplein

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando sluit het muzikale seizoen af met een zomeravondconcert. Dat doen de muzikanten met optredens van zowel de slagwerkgroep als het fanfareorkest. Het concert vindt plaats voor de deur van de horecagelegenheden op het Havenplein in Sint-Annaland. De muziekvereniging is te beluisteren op woensdagavond 2 juli. 

5 uur geleden
Kustwacht radiosystemen plat tijdens snikhete zomerdag op Oosterschelde [UPDATE]

THOLEN - Na vijf uur is de storing in het radiosysteem van de Kustwacht opgelost. Door de uitval kon de Kustwacht niet communiceren met schepen en hulpdiensten op het water. De verbindingen zijn getest en de Kustwacht is weer bereikbaar via de marifoon. Ook het uitzenden van navigatie- en weerberichten functioneert weer naar behoren. 

14 uur geleden
Twee auto’s botsen op kruising Postweg bij Tholen, hulpdiensten rukken massaal uit

THOLEN - Bij een verkeersongeval op de Postweg (N286) bij Tholen zijn maandagmiddag twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar uiteindelijk raakte niemand gewond.

15 uur geleden
Het blijft extreem warm: Code geel in Zeeland van kracht tot woensdagavond

ZEELAND - De waarschuwing voor hitte in Zeeland blijft voorlopig van kracht. Het KNMI handhaaft code geel in de provincie tot woensdagavond vanwege de aanhoudend hoge temperaturen. 

1 dag geleden
Raja en Trudy uit Sint Philipsland winnen Thools Jeu de Boules kampioenschap

SINT-ANNALAND - Onder een stralende zomerzon en met weinig wind zijn Raja en Trudy Vallipuram uit Sint Philipsland vrijdagmiddag gekroond tot winnaars van het Thools Jeu de Boules kampioenschap 2025. De finale op de banen bij voetbalvereniging WHS trok veel bezoekers.

1 dag geleden
Rijkswaterstaat sluit A4 bij Bergen op Zoom af voor nachtelijk onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Het verkeer over de A4 en A17 moet begin juli rekening houden met enkele nachtafsluitingen. Rijkswaterstaat voert dan onderhoud uit aan het wegennet. Er worden omleidingen ingesteld.

2 dagen geleden
Levchenko komt naar Oud-Vossemeer voor gesprek met jeugd over vrijheid

OUD-VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september. 

3 dagen geleden