Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben inzetbaar bij Groningen in play-off tegen Utrecht

Robben inzetbaar bij Groningen in play-off tegen Utrecht

GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben is inzetbaar bij FC Groningen in de halve finale van de play-offs om een ticket voor Europees voetbal, woensdag tegen FC Utrecht. De aanvaller, die de laatste wedstrijd in de reguliere competitie tegen PEC Zwolle nog oversloeg, zit bij de wedstrijdselectie.

Trainer Danny Buijs mist middenvelder Sam Schreck en verdediger Wessel Dammers door blessureleed. Aanvaller Gabriel Gudmundsson is nog een twijfelgeval.

De Groningers eindigden als zevende in de Eredivisie en gaan op bezoek in de Galgenwaard bij de nummer 6, FC Utrecht. De winnaar van het duel speelt later de finale van de play-offs, met als inzet een plek in de voorronden van de nieuwe Conference League.

Publiek

"De sfeer is uitstekend in de ploeg", zegt coach Buijs in een vooruitblik. "We hebben onze doelstelling gehaald en dat betekent dat er bij ons een hoop dingen goed zijn gegaan dit seizoen. Dat geeft heel veel vertrouwen. De play-offs zijn toch een toetje waarvoor we heel graag willen spelen."

FC Utrecht heeft een complete selectie. Ook Mimoun Mahi en Bart Ramselaar zijn fit genoeg om te spelen in de Galgenwaard, waar dankzij de versoepelde coronamaatregelen een beperkt aantal toeschouwers welkom is. Er mogen maximaal 3000 fans naar binnen.

"Dat is mooi en dat is ook goed dat het kan, zeker in zo'n wedstrijd. Als je dan steun krijgt van je thuispubliek is dat alleen maar een extraatje en het kan zelfs doorslaggevend zijn denk ik", aldus coach René Hake.

Meer uit Voetbal

FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

1 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

1 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

3 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

6 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

16 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

17 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

23 uur geleden