Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben gaat balans opmaken en besluit dan over zijn toekomst

Robben gaat balans opmaken en besluit dan over zijn toekomst

UTRECHT (ANP) - Arjen Robben weet nog niet of hij zijn laatste wedstrijd als betaald voetballer heeft gespeeld. "Ik heb al eerder gezegd dat ik na het seizoen de balans ga opmaken en ga kijken naar de toekomst. Dan gaan we daarna ergens een beslissing maken", zei de aanvaller van FC Groningen tegen ESPN na de uitschakeling in de play-offs om Europees voetbal tegen FC Utrecht (1-0).

Robben deed in de Galgenwaard de hele wedstrijd mee en maakt de laatste weken een fitte indruk. "Dat maakt het ook heel moeilijk. Je bent groeiende en je wordt fitter. Het liefst had ik nu nog twee of drie maanden doorgevoetbald", aldus de oud-international. "Als je de garantie hebt dat deze fitheid blijft, is het wel lekker om nog een tijdje door te gaan. Maar ik moet ook kijken of dat realistisch is."

Mocht Robben besluiten te stoppen, is hij in ieder geval blij met dit einde. "Aan de ene kant is er wel een soort trots. Ik ben van heel ver gekomen. Dit was misschien wel mijn moeilijkste revalidatie ooit, omdat ik een jaar lang niet gevoetbald had."

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

1 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

2 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

3 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

4 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

18 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

18 uur geleden