Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben gaat balans opmaken en besluit dan over zijn toekomst

Robben gaat balans opmaken en besluit dan over zijn toekomst

UTRECHT (ANP) - Arjen Robben weet nog niet of hij zijn laatste wedstrijd als betaald voetballer heeft gespeeld. "Ik heb al eerder gezegd dat ik na het seizoen de balans ga opmaken en ga kijken naar de toekomst. Dan gaan we daarna ergens een beslissing maken", zei de aanvaller van FC Groningen tegen ESPN na de uitschakeling in de play-offs om Europees voetbal tegen FC Utrecht (1-0).

Robben deed in de Galgenwaard de hele wedstrijd mee en maakt de laatste weken een fitte indruk. "Dat maakt het ook heel moeilijk. Je bent groeiende en je wordt fitter. Het liefst had ik nu nog twee of drie maanden doorgevoetbald", aldus de oud-international. "Als je de garantie hebt dat deze fitheid blijft, is het wel lekker om nog een tijdje door te gaan. Maar ik moet ook kijken of dat realistisch is."

Mocht Robben besluiten te stoppen, is hij in ieder geval blij met dit einde. "Aan de ene kant is er wel een soort trots. Ik ben van heel ver gekomen. Dit was misschien wel mijn moeilijkste revalidatie ooit, omdat ik een jaar lang niet gevoetbald had."

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

11 minuten geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

37 minuten geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

1 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

2 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

5 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

5 uur geleden