Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen tien voetballers van Sparta Rotterdam de overwinning uit handen gegeven. Dankzij doelpunten van oud-Spartanen Iliass Bel Hassani en Michiel Kramer en een rode kaart voor Sparta-verdediger Shurandy Sambo leek de derde achtereenvolgende thuiszege er te komen, maar Arno Verschueren maakte in de slotfase zijn tweede doelpunt van de wedstrijd voor de Rotterdammers: 2-2.

RKC begon sterker aan de wedstrijd en dat leverde in de 10e minuut het doelpunt van Kramer op. De spits maakte koppend uit een voorzet van Bel Hassani zijn vierde treffer in acht duels dit seizoen. Het was een tegenvaller voor de thuisploeg dat de aanvoerder na 42 minuten niet verder kon. Toen stond het inmiddels gelijk door Arno Verschueren. De Belgische middenvelder schoof de bal van dichtbij onder de RKC-doelman door. Sparta was toen al sterker geworden en ondernam ook meer doelpogingen.

Na een goed uitgespeelde aanval schoot Bel Hassani in de 60e minuut van binnen het strafschopgebied laag raak. En uit de vrije trap die volgde op het wegsturen van Sambo schoot de 30-jarige middenvelder, die zijn carrière begon bij Sparta, een paar minuten later net naast. Sparta creëerde ondanks de ondertalsituatie nog enkele kansen, waarvan Verschueren er één raak kopte.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

3 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden