Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen tien voetballers van Sparta Rotterdam de overwinning uit handen gegeven. Dankzij doelpunten van oud-Spartanen Iliass Bel Hassani en Michiel Kramer en een rode kaart voor Sparta-verdediger Shurandy Sambo leek de derde achtereenvolgende thuiszege er te komen, maar Arno Verschueren maakte in de slotfase zijn tweede doelpunt van de wedstrijd voor de Rotterdammers: 2-2.

RKC begon sterker aan de wedstrijd en dat leverde in de 10e minuut het doelpunt van Kramer op. De spits maakte koppend uit een voorzet van Bel Hassani zijn vierde treffer in acht duels dit seizoen. Het was een tegenvaller voor de thuisploeg dat de aanvoerder na 42 minuten niet verder kon. Toen stond het inmiddels gelijk door Arno Verschueren. De Belgische middenvelder schoof de bal van dichtbij onder de RKC-doelman door. Sparta was toen al sterker geworden en ondernam ook meer doelpogingen.

Na een goed uitgespeelde aanval schoot Bel Hassani in de 60e minuut van binnen het strafschopgebied laag raak. En uit de vrije trap die volgde op het wegsturen van Sambo schoot de 30-jarige middenvelder, die zijn carrière begon bij Sparta, een paar minuten later net naast. Sparta creëerde ondanks de ondertalsituatie nog enkele kansen, waarvan Verschueren er één raak kopte.

Meer uit Voetbal

Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

1 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

1 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

3 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

4 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

4 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

4 uur geleden