Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen tien voetballers van Sparta Rotterdam de overwinning uit handen gegeven. Dankzij doelpunten van oud-Spartanen Iliass Bel Hassani en Michiel Kramer en een rode kaart voor Sparta-verdediger Shurandy Sambo leek de derde achtereenvolgende thuiszege er te komen, maar Arno Verschueren maakte in de slotfase zijn tweede doelpunt van de wedstrijd voor de Rotterdammers: 2-2.

RKC begon sterker aan de wedstrijd en dat leverde in de 10e minuut het doelpunt van Kramer op. De spits maakte koppend uit een voorzet van Bel Hassani zijn vierde treffer in acht duels dit seizoen. Het was een tegenvaller voor de thuisploeg dat de aanvoerder na 42 minuten niet verder kon. Toen stond het inmiddels gelijk door Arno Verschueren. De Belgische middenvelder schoof de bal van dichtbij onder de RKC-doelman door. Sparta was toen al sterker geworden en ondernam ook meer doelpogingen.

Na een goed uitgespeelde aanval schoot Bel Hassani in de 60e minuut van binnen het strafschopgebied laag raak. En uit de vrije trap die volgde op het wegsturen van Sambo schoot de 30-jarige middenvelder, die zijn carrière begon bij Sparta, een paar minuten later net naast. Sparta creëerde ondanks de ondertalsituatie nog enkele kansen, waarvan Verschueren er één raak kopte.

Meer uit Voetbal

FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

1 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

1 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

2 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

3 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

6 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

6 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

8 uur geleden