Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

RKC Waalwijk geeft voorsprong weg tegen tien man van Sparta

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen tien voetballers van Sparta Rotterdam de overwinning uit handen gegeven. Dankzij doelpunten van oud-Spartanen Iliass Bel Hassani en Michiel Kramer en een rode kaart voor Sparta-verdediger Shurandy Sambo leek de derde achtereenvolgende thuiszege er te komen, maar Arno Verschueren maakte in de slotfase zijn tweede doelpunt van de wedstrijd voor de Rotterdammers: 2-2.

RKC begon sterker aan de wedstrijd en dat leverde in de 10e minuut het doelpunt van Kramer op. De spits maakte koppend uit een voorzet van Bel Hassani zijn vierde treffer in acht duels dit seizoen. Het was een tegenvaller voor de thuisploeg dat de aanvoerder na 42 minuten niet verder kon. Toen stond het inmiddels gelijk door Arno Verschueren. De Belgische middenvelder schoof de bal van dichtbij onder de RKC-doelman door. Sparta was toen al sterker geworden en ondernam ook meer doelpogingen.

Na een goed uitgespeelde aanval schoot Bel Hassani in de 60e minuut van binnen het strafschopgebied laag raak. En uit de vrije trap die volgde op het wegsturen van Sambo schoot de 30-jarige middenvelder, die zijn carrière begon bij Sparta, een paar minuten later net naast. Sparta creëerde ondanks de ondertalsituatie nog enkele kansen, waarvan Verschueren er één raak kopte.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

17 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

19 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

21 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

21 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

21 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

1 dag geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden