Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk boekt tegen VVV-Venlo derde zege

RKC Waalwijk boekt tegen VVV-Venlo derde zege

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen VVV-Venlo de derde zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Fred Grim won met 3-2 door een laat doelpunt van Lennerd Daneels.

VVV begon met Delano van Crooy in het doel, omdat Thorsten Kirschbaum in quarantaine zit. Van Crooy keepte voor het laatste bij de 13-0-nederlaag tegen Ajax. Finn Stokkers bracht RKC in de eerste helft op voorsprong na een goede dieptepass van Anas Tahiri.

De bezoekers kregen een strafschop na hands van Paul Quasten, die een schot van Tobias Pachonik tegen zijn arm kreeg. Georgios Giakoumakis faalde niet vanaf elf meter oog in oog met landgenoot Kostas Lamprou.

Tien man VVV

In de tweede helft kopte Vito van Crooy de bezoekers naar 2-1. VVV moest de voorsprong nog meer dan een half uur met tien man zien vast te houden nadat Roy Gelmi zijn tweede gele kaart kreeg in duel met Stokkers. Dat lukte niet. Ahmed Touba maakte en kwartier voor tijd de gelijkmaker. Zijn van richting veranderd schot liet doelman Van Crooy kansloos.

RKC probeerde door te drukken. Van Crooy redde nog knap op een kopbal van Stokkers, maar had geen antwoord op het schot van Daneels in de 87e minuut.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiƫle wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

15 minuten geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beƫindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

15 minuten geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

20 minuten geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

41 minuten geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

45 minuten geleden
Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

1 uur geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

2 uur geleden