Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk boekt tegen VVV-Venlo derde zege

RKC Waalwijk boekt tegen VVV-Venlo derde zege

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen VVV-Venlo de derde zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Fred Grim won met 3-2 door een laat doelpunt van Lennerd Daneels.

VVV begon met Delano van Crooy in het doel, omdat Thorsten Kirschbaum in quarantaine zit. Van Crooy keepte voor het laatste bij de 13-0-nederlaag tegen Ajax. Finn Stokkers bracht RKC in de eerste helft op voorsprong na een goede dieptepass van Anas Tahiri.

De bezoekers kregen een strafschop na hands van Paul Quasten, die een schot van Tobias Pachonik tegen zijn arm kreeg. Georgios Giakoumakis faalde niet vanaf elf meter oog in oog met landgenoot Kostas Lamprou.

Tien man VVV

In de tweede helft kopte Vito van Crooy de bezoekers naar 2-1. VVV moest de voorsprong nog meer dan een half uur met tien man zien vast te houden nadat Roy Gelmi zijn tweede gele kaart kreeg in duel met Stokkers. Dat lukte niet. Ahmed Touba maakte en kwartier voor tijd de gelijkmaker. Zijn van richting veranderd schot liet doelman Van Crooy kansloos.

RKC probeerde door te drukken. Van Crooy redde nog knap op een kopbal van Stokkers, maar had geen antwoord op het schot van Daneels in de 87e minuut.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

10 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

12 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

13 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

17 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

20 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

21 uur geleden