RKC verzekert zich officieus van langer verblijf Eredivisie
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft zich officieus verzekerd van een langer verblijf in de Eredivisie. De Waalwijkers waren op eigen veld met 2-1 te sterk voor FC Twente.
RKC kwam door de zege op 30 punten en dat zijn er 3 meer dan FC Emmen, dat op de zestiende plek staat. RKC heeft echter een aanzienlijk beter doelsaldo (-19) dan FC Emmen (-32).
In het Mandemakers Stadion vielen alle doelpunten kort na rust. Clubtopscorer Danilo zette FC Twente kort na rust op voorsprong, maar enkele minuten later was Sylla Sow twee keer trefzeker voor de thuisploeg. Thijs Oosting was bij beide goals de aangever.
FC Twente, dat Danilo vlak voor tijd nog weggestuurd zag worden wegens natrappen, heeft slechts één van de laatste achttien competitiewedstrijden gewonnen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
8 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
9 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
11 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
15 uur geleden