RKC niet akkoord met schikkingsvoorstel voor keeper Vaessen
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is niet akkoord gegaan met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die keeper Etienne Vaessen voor één duel wilde schorsen. Vaessen kreeg zondag een rode kaart in de uitwedstrijd tegen Feyenoord.
Vaessen verliet in de 35e minuut zijn strafschopgebied en probeerde een inzet van Calvin Stengs te blokkeren. Arbiter Martin van den Kerkhof trok direct een rode kaart. De scheidsrechter concludeerde dat Vaessen de bal met zijn bovenarm had geblokkeerd.
"Ik weet zeker dat deze rode kaart geseponeerd wordt. Anders kan ik mijn voetbaltas wel inleveren", zei Vaessen zondag bij ESPN. "De scheidsrechter heeft niet eens de moeite genomen om dit moment nog even terug te kijken op een scherm. Dat stoort me enorm."
RKC is de nummer 16 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
22 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
22 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
1 dag geleden