Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC niet akkoord met schikkingsvoorstel voor keeper Vaessen

RKC niet akkoord met schikkingsvoorstel voor keeper Vaessen

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is niet akkoord gegaan met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die keeper Etienne Vaessen voor één duel wilde schorsen. Vaessen kreeg zondag een rode kaart in de uitwedstrijd tegen Feyenoord.

Vaessen verliet in de 35e minuut zijn strafschopgebied en probeerde een inzet van Calvin Stengs te blokkeren. Arbiter Martin van den Kerkhof trok direct een rode kaart. De scheidsrechter concludeerde dat Vaessen de bal met zijn bovenarm had geblokkeerd.

"Ik weet zeker dat deze rode kaart geseponeerd wordt. Anders kan ik mijn voetbaltas wel inleveren", zei Vaessen zondag bij ESPN. "De scheidsrechter heeft niet eens de moeite genomen om dit moment nog even terug te kijken op een scherm. Dat stoort me enorm."

RKC is de nummer 16 van de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

39 minuten geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

3 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

4 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

4 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

7 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

8 uur geleden