RKC-doelman Vaessen verlengt contract tot medio 2024
WAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen blijft langer spelen voor RKC Waalwijk. De club uit de Eredivisie heeft het contract van de 26-jarige doelman met 2,5 jaar verlengd tot de zomer van 2024, meldt de club op de website.
Volgens algemeen directeur Frank van Mosselveld heeft Vaessen de afgelopen tijd stappen gezet in zijn ontwikkeling. "Middels deze contractverlenging willen wij dan ook onze waardering tonen."
Vaessen speelt sinds 2015 voor RKC. Hij stond in 130 officiële wedstrijden onder de lat voor de Waalwijkers, waarvan 37 op het hoogste niveau in Nederland. De Brabander was vorig seizoen reservekeeper achter Kostas Lamprou, maar is na diens overstap naar PEC Zwolle weer de nummer 1 onder de lat.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
13 uur geleden