Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RIVM: Landelijk 132 patiënten overleden, 20 nieuwe besmettingen in Zeeland

RIVM: Landelijk 132 patiënten overleden, 20 nieuwe besmettingen in Zeeland

THOLEN - In de afgelopen 24 uur zijn er in Nederland weer 1104 mensen positief getest op het coronavirus. Dat brengt het totaal aantal patiënten op 10.866. Er zijn opnieuw 132 patiënten overleden aan COVID-19.

Sinds de laatste update van het RIVM zijn er 1104 Nederlanders positief getest op COVID-19. Dat brengt het totaal in Nederland op 10.866. In datzelfde tijdsbestek zijn er 132 mensen overleden aan het virus. Dat zijn er meer dan gisteren. Toen overleden er 93 patiënten. In totaal zijn er 771 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus. Het totaal aantal gemelde patiënten dat opgenomen is (geweest) in het ziekenhuizen in het land is 3.483. Dat zijn er 529 meer dan gisteren. 

Zeeland 

Sinds gisteren zijn in Zeeland twintig mensen positief getest op het coronavirus (COVID- 19). Het betreft inwoners uit Arnemuiden, Axel, Goes (2), Graauw, Hulst (2), Middelburg, Oost-Souburg, St. Maartensdijk (2), St. Philipsland (3), Terneuzen, Tholen (3), Vlissingen (2). Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen op 152. In totaal zijn er acht personen uit Zeeland overleden aan de ziekte.

Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat hier genoemd wordt. Dit komt doordat niet iedereen met een mogelijke besmetting getest wordt, maar vooral patiënten die zo ziek zijn dat ze in het ziekenhuis opgenomen worden en zorgverleners. Het testbeleid is aangepast om vooral kwetsbare mensen beter te kunnen vinden en op tijd te kunnen behandelen.

Meer uit Tholen

Ut Vlôôienkrantje wordt dit weekend weer huis-aan-huis verspreid

GRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.

9 uur geleden
Breuk tussen GroenLinks en PvdA Tholen, partijen gaan niet samen de verkiezingen in

THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.

1 dag geleden
Nieuwe datum voor bijeenkomst over sloop en nieuwbouw Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.

1 dag geleden
Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

1 dag geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

2 dagen geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

2 dagen geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

2 dagen geleden