Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RIVM: '1224 nieuwe coronabesmettingen in Nederland, 115 mensen overleden'

RIVM: '1224 nieuwe coronabesmettingen in Nederland, 115 mensen overleden'

THOLEN - In de afgelopen 24 uur zijn er in Nederland weer 1224 mensen positief getest op het coronavirus. Dat brengt het totaal aantal bevestigde besmettingen op 17.851. Ook zijn er weer 115 mensen overleden aan COVID-19.

Sinds de laatste update van het RIVM zijn er 1224 Nederlanders positief getest op het coronavirus. Dat brengt het totaal aantal bevestigde besmettingen in Nederland op 17.851. De werkelijke aantallen zijn waarschijnlijk hoger, omdat niet iedereen met symptomen getest wordt in Nederland.  Van de 17.851 mensen hebben er 6875 in het ziekenhuis gelegen. Dat zijn er 253 meer dan een dag eerder.

Het RIVM meldt dat er de afgelopen 24 uur 115 mensen zijn overleden aan het virus. Onder deze personen zijn er drie patiënten in de leeftijdsgroep 25 tot 50 jaar. Bij deze mensen was er wel al sprake van onderliggend lijden. In Nederland zijn er nu 1766 personen overleden aan COVID-19. 

Verspreidingskracht neemt af

De eerste effecten van de maatregelen lijken zichtbaar te worden. Het aantal in het ziekenhuis opgenomen patiënten en het aantal gemelde overledenen in Nederland neemt minder snel toe dan je zonder maatregelen zou verwachten. Woensdagochtend vertelde Jaap van Dissel van het RIVM aan de Tweede Kamer al dat de verspreidingskracht van het coronavirus in Nederland af aan het nemen is. Dat is al sinds 16 maart aan het gang en die trend zet zich door. Dat is goed nieuws, maar vasthouden aan de maatregelen blijft cruciaal om die trend door te kunnen zetten.

Meer uit Tholen

Breuk tussen GroenLinks en PvdA Tholen, partijen gaan niet samen de verkiezingen in

THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.

15 uur geleden
Nieuwe datum voor bijeenkomst over sloop en nieuwbouw Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.

17 uur geleden
Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

19 uur geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

1 dag geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

1 dag geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

1 dag geleden
John Geurts geeft in Tholen een lezing over rituelen en hun betekenis

THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

2 dagen geleden