Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rijk der Vitamienen mag zorghotel starten

Rijk der Vitamienen mag zorghotel starten

OUD-VOSSEMEER - Het Rijk der Vitaminen aan de Hollaereweg in Oud-Vossemeer mag een zorghotel opzetten. Het gaat dan om maximaal tien kamers die geschikt zijn voor mensen met een beperking of ziekte. “Op die manier willen we ook deze mensen kunnen laten genieten van een weekendje of weekje weg”, aldus wethouder Frank Hommel.

“Je moet het zien als een hotel, maar dan met zorgfaciliteiten en activiteiten”, licht de wethouder toe. “Het gaat om tien kamers die geschikt zijn voor mensen met een beperking of ziekte. Zij kunnen niet altijd terecht in een reguliere accommodatie. Daarom werken wij hier graag aan mee.”

Het Rijk der Vitaminen vroeg al eerder aan de gemeente Tholen om feesten en partijen in de schuur te mogen verzorgen, maar daar verleent het gemeentebestuur geen toestemming voor. Over de realisatie van camperplaatsen op de desbetreffende locatie is nog geen duidelijkheid. “We willen eerst beleidsregels hieromtrent vaststellen. Daarna komen we op dit verzoek terug”, besluit Hommel. 

Meer uit Tholen

Bowlen, glowvoetbal en springspektakel: Activiteiten in de voorjaarsvakantie

THOLEN - Met de voorjaarsvakantie voor de deur heeft het team Jij op Tholen weer een programma voor kinderen en jongeren. De jeugd kan zich uitleven tijdens een potje bowlen, voetballen in het duister en op springkussens. Inschrijven is vanaf vanavond mogelijk, maar wees er snel bij want vol is vol.

8 uur geleden
Tholense Boys met negen man onderuit, winnend WHS houdt opnieuw de nul [SPEELRONDE 13]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 13 in de Derde Klasse.

13 uur geleden
Nepagenten actief in Bergen op Zoom en Tholen, politie verspreidt waarschuwing

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - De politie heeft gisteravond via Burgernet een waarschuwing verspreid voor oplichters die actief zijn in Bergen op Zoom en Tholen. Zij doen zich voor als agenten en proberen op die manier geld en andere bezittingen van inwoners buit te maken.

16 uur geleden
Ds. L. Blok (1942-2026) was een vader, docent en emeritus predikant [IN MEMORIAM]

SCHELLUINEN/SCHERPENISSE - Dominee L. Blok, emeritus predikant van de Gereformeerde Gemeenten, is op 14 januari in zijn woonplaats Schelluinen overleden. Hij werd 83 jaar. Blok stond tot op hoge leeftijd in de eredienst en leidde onder meer de bevestigingsdienst van zijn zoon in Scherpenisse.

1 dag geleden
Zien: Dit is het nieuwe jeugdgevolg voor de Woaidaehen in Grôôt Pesôôt [FOTOALBUM]

GRÔÔT PESÔÔT - Al wekenlang was onder de Vosmeerse jeugd de spanning voelbaar. Wie zouden de nieuwe jeugdprinses, jeugdnar, jeugdboer of jeugdpolitie worden en de komende Woaidaehen hand in hand lopen met Prins Leroy, Nar Silla, Boer Pot en Pliessie Witte? En of het zo zou moeten zijn: er waren precies elf aanmeldingen van Vosmeerse Luusjes. In uitzendingen van Luuze TV was te zien dat de hofhouding het dit jaar eerst zonder jeugdgevolg wilde proberen, maar dit bleek geen optie, zo blikt Prins Leroy terug.

1 dag geleden
Opgelet: Vanavond is de eerste van de tien afsluitingen van de Thoolse brug

HALSTEREN/THOLEN - Rijkswaterstaat begint vanavond met het verwijderen van roest op de Thoolse brug. Door de werkzaamheden is de brug tussen Halsteren en Tholen tien avonden en nachten dicht. Van 20.00 tot 06.00 uur is de hoofdrijbaan volledig afgesloten voor weggebruikers.

1 dag geleden
Op de werkvloer bij Voedselbank Goed Ontmoet: ‘Blij dat ik iets kan bijdragen’ [OP DE WERKVLOER]

SINT-MAARTENSDIJK - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: bestuurslid Thana Kammeijer en vrijwilliger Saar van Keulen van Stichting Goed Ontmoet.

2 dagen geleden